Niekontrolowany restart komputera

Witam.Mam Intel Pentium 4, 3000 MHz ,MSI PX8 Neo-V (MS-7043), ST316081 5AS SCSI Disk Device (149 GB). Zasilacz Deer DR-B350ATX,350W,komp ma 4 lata.Bez napraw.Od mniej więcej miesiąca samoczynnie sie restartuje,po zmianie dysku,ale jeszcze chodził jakiś czas ok.Zmieniłam listwę zasilającą,sprawdzałam kompa u kumpla,który twierdzi ze przez 5 dni nie siadł mu wcale.Płytki chodzą normalnie.Restart jest najczęściej w paręnaście min po odpaleniu,ale również i dużo ,dużo później.Zdarza sie,że dwa dni spokój i na trzeci zonk.Proszę Was o podpowiedz,co to może być, bo zgłupiałam.Niby zasilacz,ale jakoś tak nietypowo. Dodam jeszcze ze w Everest Home jest komunikat o niepewności danych DMI

josefina

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

zasilacz jest nie najlepszej marki, nawet nie ma tych 350W, tylko ok.300-320W, może ci złe napięcia podawać

zmień na Modecom MC 350ATX

dzięki :-o

josefina , to dalej nie jest konkretny tytuł. Proszę zapoznać się z podanymi przeze mnie linkami, a następnie poprawić tytuł wątku na mówiący konkretnie o problemie.

Co do zasilacza - wybierz coś z tego:

http://www.oc-forum.org/Zasilacze-najle … 13020.html

Naprawdę dzięki za podpowiedzi,obym tylko dobry założyła :smiley: