Niektóre aktualizacje, nie zostały zainstalowane

Cześć.
Windows Update, nie jest w stanie zainstalować aktualizacji, oznaczonej numerkiem KB3156421. Aktualizacja ściąga się za każdym razem. W trakcie ponownego uruchamiania Windowsa, jest informacja, że przygotowywanie aktualizacji do zainstalowania, czy coś takiego. Oczywiście nie ma postępu w instalowaniu aktualizacji. Komputer uruchamia się ponownie, ale bez zainstalowanej aktualizacji. Coś wiadomo nt. aktualizacji, może uszkodzona jest, co kolwiek?  Do tej pory, wszystkie aktualizacje instalowały się, bez problemu. Ściągałem ręcznie aktualizację i próbowałem zainstalować, lecz też bez skutku. Załączam screena.
Screen1 Screen2

No to pobierz i zainstaluj z alternatywnego źródła ten numer zbiorowej poprawki KB3156421 stąd: http://catalog.update.microsoft.com/v7/site/Search.aspx?q=KB3156421

Koszyk za każdym razem jest pusty, po dodaniu aktualizacji.

Linux obok (bootloader) ?

Nie. Nic nie mam obok. Jest tylko Windows 10. 
Ściągnąłem narzędzie, przeznaczone do rozwiązywania problemów, z Windows Update dla Win10, niby jakiś problem z WU został rozwiązany, ale to nic nie dało. 

Odpuścił bym te aktualizacje na Twoim miejscu, przynajmniej na razie. Wielu userów reportuje spowolnienie pracy komputera po wgraniu tej paczki.

Okazało się, że jeszcze kilka innych rzeczy, mi padło w Windowsie. Byłem zmuszony zainstalować na czysto Windowsa. Po zainstalowaniu Windowsa, zainstalowała się aktualizacja wspomniana i wszystko działa póki co, w sposób prawidłowy.
Spowolnienia nie odczuwam, po zainistalowaniu tej aktualizacji.