Niektóre gry się nie włączają

Witam!

Od niedawna mam taki mały problem, otóż niektóre gry takie jak (Battlefield Bad Company 2 lub Avatar) wogóle mi sie nie włączają. Gdy klkne na ikonke pojawia się klepsydra ale po chwili znika i nic się nei dzieje. Sterowniki i inne bajery już instalowałem. nie wiem czym to moze być spowodowane. Mam Win Xp i oczywiście parametry komputera spełniające jak najbardziej wymagania gry.

Z góry dziękuje za pomoc.

Z oryginałami raczej takich problemów nie ma…

Po wnikliwej analizie twojego problemu mam dla ciebie rozwiązanie. Znajdziesz je np w Empiku.

i tu się mylicie. ostatnio kupiłem Assassin’s Creed 2 i też mi nie działa na XP, znajomemu działa na XP a mi się w ogóle nie łączy z ubisoft choć wszystko jest ok przy czym na 7 działa bez problemu i w takim przypadku też odeślecie mnie do sklepu po drugą gre?? lepiej pomóżcie rozwiązywać problem zamiast przesadnie czepiać się piactwa bo nie zawsze jest to wina gry jak np w moim przypadku i ACII.

No tak ale AC II ma nowatorskie zabezpieczenie antypirackie i być może nie do końca działa jak trzeba. A gry o których wspomina autor tematu nie mają takiego zabezpieczenia. Poza tym objawy jakie opisuje pasują idealnie do niedziałającego cracka. Żadna oryginalna gra nie zachowywała się tak ani u mnie ani u znajomych. Wniosek można samemu wyciągnąć.

Akurat Battlefield Bad Company 2 i Avatar działają nie zależnie czy to oryginał czy to pirat. Więc ja bym stawiał albo na walnięty sprzęt/sterownik albo autor wątka nie potrafi znaleźć tak prostej rzeczy jak crack NoCD.

Battlefield Bad Company 2 mam pirata a do tego cracków z 10

Avatara mam orginała i też mi sie tak robi

Wiec nie wiem w czym problem…stary od graficznej tez instalowałem najnowsze.