Niektóre pliki .exe nie chcą się uruchomić

Witam,

    od jakiegoś czasu mam problem z niektórymi programami lub plikami z rozszerzeniem .exe. Po kliknięciu na ikonę startową niektóre programy, które są już zainstalowane, jak i pliki .exe służące do instalacji programów nie chcą się uruchomić. Podczas ich uruchamiania nic się nie dzieje. Nie ze wszystkimi plikami .exe występuje ten problem. Niektóre programy i pliki uruchamiają się bez żadnych problemów, natomiast inne nie chcą się uruchomić. Dlatego za każdym razem, gdy pobieram plik .exe lub instaluję program i chcę go potem włączyć nie jestem pewien czy plik ruszy.

    Dodatkowo, po odpaleniu Menedżera Zadań plik, który nie chciał się uruchomić widnieje na liście procesów. Gdy próbuję zakończyć zadanie takiego procesu pojawia się komunikat “Operacja nie może być zakończona. Odmowa dostępu”. Te “niedziałające” pliki zaraz po starcie systemu automatycznie pojawiają się na liście w Menadżerze przy każdym uruchomieniu komputera. Natomiast jeśli chcę usunąć taki plik z folderu system krzyczy, że plik jest otwarty w innym programie. Przykładem jest plik DOR.exe który niedawno zainstalowałem i po instalacji nie chciał się uruchomić. Podobnie main.exe który jest prostym, napisanym przeze mnie w C++ programikiem. Kiedyś działał bez zarzutu, teraz w ogóle nie chce się uruchomić.

    Problem zauważyłem u siebie jakiś czas temu z jednym plikiem .exe. Zignorowałem to, gdyż myślałem, że to był błędny plik, jednak teraz dzieje się tak coraz częściej z innymi plikami. Skan systemu Avastem nic nie wykrył. Wiem, że mój komputer złapał jakiegoś robaka i chciałbym się go pozbyć, bo zaczyna utrudniać mi życie. Dlatego bardzo proszę o pomoc.

Poniżej skany z FRST.

FRST - http://www.wklej.org/id/1897140/

ADDITION - http://www.wklej.org/id/1897141/

SHORTCUT - http://www.wklej.org/id/1897142/

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, to chciałbym powitać wszystkich użytkowników. 

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie tematem.

Nie widać żadnej infekcji.