Niektóre strony nie działają - neostrada

znowu zdechło . jeśli naprawdę jesteś espertem orange to ja na twoim miejscu bym się lepiej nie odzywał i spie** bo to jest po prostu śmieszne , jesteście nic nie warci , awaria na awarii awarię pogania , zwykły syf i tyle

Potwierdzam, znów padło. Tylko co zdążyło aktualizacje do steam pobrać.

Hmmm znów działa… Mamy godzinę 15 i mam nadzieje że już nic się nie stanie :confused:

To, że wystąpiła awaria mogę zrozumieć, chociaż nie przypominam sobie dostawcy, z którym miałbym tyle problemów co z Wami. Jednak to, że infolinia nie wie co się dzieje to już lekka przesada. Co więcej twierdzą, że żadnych problemów nie ma. Żadnej oficjalnej wiadomości na ten temat na stronach Orange też nie umieściliście. Trzeba dobrze poszukać, żeby znaleźć jakąkolwiek informacje na temat tej dość sporej awarii. Wszystko to pokazuje jaką organizacje pracy macie w Waszej firmie. Cierpliwość mam sporą. Wystarczającą w każdym razie, żeby przeczekać ostanie kilka miesięcy do końca umowy.

Fajnie byłoby się dowiedzieć co to było. Jakieś wyjaśnienia chyba się należą klientom Orange. Samo “była awaria” to trochę mało. Problem utrzymywał się dwa dni…