"Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja"?

(alabama1) #1

Witam. O co chodzi z tym powiadomieniem? Nie mam dostępu do jakichś funkcji, do których powinienem mieć? Windows 10 Home

post-216462-0-05275900-1438270622_thumb.

(Jigovsky) #2

Pewnie pozmieniałeś ustawienia prywatności, np. Opinie i diagnostyka, stąd masz taki komunikat.

(alabama1) #3

No tak, ale niby dlaczego to ma oznaczać, że coś staje się dla mnie niewidoczne?

(Jigovsky) #4

Ograniczyłeś przesyłanie diagnostyki, tym samym stała się niedostępna opcja “Uzyskaj kompilacje niejawnego programu testów”, gdzie przesyłane jest dosłownie wszystko. Informacja na czerwono może wprowadzać w błąd ale tak to wygląda.

Dla mnie jest to logiczne. Jeśli Tobie to nie wystarcza, wal do Microsoft.

(alabama1) #5

Ok, dopiero teraz zauważyłem, że ta opcja stała się niedostępna.

(Jaycob_2002) #6

1.Rozwiązanie problemu z ekranem blokady.

Wejdź do rejestru (regedit.exe) a następnie wyszukaj wiersze:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Personalization

Następnie znajdź klucz : NoLockScreen. Domyślna wartość jest ustawiona na (1) powodując problemy. W tym celu lewym przyciskiem myszy naciśnij na klucz i z menu kontekstowego wybierz opcję “Modyfikuj”. Teraz zmień 1 na 0.

2.Ogólny problem z tym dziadostwem

Teraz spróbuj z  kluczem :

[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\PushNotifications]. Następnie ustaw wartość na  "NoToastApplicationNotification"=dword:00000000

Gotowe !!!

(lieft) #7

Mam ten sam problem, niestety nie mam pokazanych tu plików w rejestrze;  Personalization oraz CurrentVersion\PushNotifications]

(oggi21) #8

To je dodaj. To nie są pliki tylko klucze

(matylda2000) #9

Jak dodać? Klikam w personalization "nowy-klucz (i daje mu nazwe NoLockScreen) i stworzyl sie folder :confused:

(krystian3w) #10

źle klikasz jak robisz gałąź (twój “folder”). Nowy i odpowiednia wartość, jak nie masz to może to już nie działać w nowszym Windows 10.