"Niektórymi ustawieniami zarządza Twoja organizacja"?

Witam. O co chodzi z tym powiadomieniem? Nie mam dostępu do jakichś funkcji, do których powinienem mieć? Windows 10 Home

post-216462-0-05275900-1438270622_thumb.

Pewnie pozmieniałeś ustawienia prywatności, np. Opinie i diagnostyka, stąd masz taki komunikat.

No tak, ale niby dlaczego to ma oznaczać, że coś staje się dla mnie niewidoczne?

Ograniczyłeś przesyłanie diagnostyki, tym samym stała się niedostępna opcja “Uzyskaj kompilacje niejawnego programu testów”, gdzie przesyłane jest dosłownie wszystko. Informacja na czerwono może wprowadzać w błąd ale tak to wygląda.

 

Dla mnie jest to logiczne. Jeśli Tobie to nie wystarcza, wal do Microsoft.

Ok, dopiero teraz zauważyłem, że ta opcja stała się niedostępna.

1.Rozwiązanie problemu z ekranem blokady.

Wejdź do rejestru (regedit.exe) a następnie wyszukaj wiersze:

  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Personalization

Następnie znajdź klucz : NoLockScreen. Domyślna wartość jest ustawiona na (1) powodując problemy. W tym celu lewym przyciskiem myszy naciśnij na klucz i z menu kontekstowego wybierz opcję “Modyfikuj”. Teraz zmień 1 na 0.

2.Ogólny problem z tym dziadostwem

Teraz spróbuj z  kluczem :

[HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\PushNotifications]. Następnie ustaw wartość na  "NoToastApplicationNotification"=dword:00000000

Gotowe !!!

Mam ten sam problem, niestety nie mam pokazanych tu plików w rejestrze;  Personalization oraz CurrentVersion\PushNotifications]

To je dodaj. To nie są pliki tylko klucze

 

Jak dodać? Klikam w personalization "nowy-klucz (i daje mu nazwe NoLockScreen) i stworzyl sie folder :confused:

źle klikasz jak robisz gałąź (twój “folder”). Nowy i odpowiednia wartość, jak nie masz to może to już nie działać w nowszym Windows 10.