Niemiły user

Witam.

Na swoim forum ( PSP ) pewien użytkownik dostał ostrzeżenie od moda, że zadaje to samo pytanie mimo słownych ostrzeżeń. Potem ten użytkownik obsypuje go epitetami na PW. Mod zwrócił się do mnie. Napisałem do tego usera, żeby się to nie powtórzyło inaczej wyciągniemy powarzniejsze konsekwencje ( BAN ).

Po jakimś czasie dostaje maila, żeby mu nie grozić bo zgłosi sprawę na policje. Normalnie myślałem, że padne ze śmiechu :slight_smile: Policja również pewnie by padła ze śmiechu jakby go zobaczyła z takim czymś.

Co ja mam z nim zrobić ? Bo naprawdę koleś dostarczył mi troche śmiesznych chwil no ale nie można tego tak zostwić.

Tak BTW.

To forum jak najbardziej jest legalne.

–EDIT–

Gość pisze z hosta od neotrady.

Domyślam się, że to kolejne DN, i raczej nie trzeba się błazna obawiać :roll:

Przecież user rejestrując się na forum potwierdził że zapoznał się z regulaminem, jeśli tam było napisane, o tym jakie konsekwencje można wyciągnąć za nieprzestrzeganie regulaminu to ma wszystko czarno na białym.

Jak najbardziej.

Wszystko jest w regulaminie.

Po prostu komuś się zaczęło nudzić i tyle.

to powiedz mu tak:

“a idź na policję i im zawracaj tyłek, ja nie chcę słuchać twojego narzekania na moim forum! won!”

jako że nie złamałeś prawa i forum jest legalne to on może co najwyżej pójść na policję, a potem co ? co im zgłosi ? że go z forum wyrzuciłeś ? że masz go dość ?

troll jakich w necie pełno i nie warto się nim przejmować

Patricko zawsze masz w obwodzie ABUSE. :wink:

O tak

ostatnio to coś słyszałem i zajrzałem na Wikipedie…

Brecha po pachy.

I to jeszcze będzie lepiej jak to jakiś młodocian i ciekawe co powie rodzicom, że nie ma internetu :twisted: :hahaha:

ciekawe co powie jak przyjdzie wypowiedzenia umowy z TP :twisted:

To jak, będziesz go zgłaszał :stuck_out_tongue: ??

http://www.cert.pl/index3.html?id=11

Już sobie wyobrażam wypowiedzienie umowy z powodu łamania regulaminu na jakimś forum. :lol:

Patricko , bana mu daj na nick. Na początek wystarczy.

:twisted:

Myślisz, że za wyzwiska zerwą umowę?

To będzie dla nich niekorzystne :mrgreen:

to się zniesławienie nazywa :mrgreen:

Jeżeli jest taka opcja to czemu nie ??

22ddd4cb17468e71.jpg

Tylko pytanie czy opłaca się.

Może wystarczy tylko postraszyć.

Powiem krótko (w sumie poprzednicy już to napisali):

zarchwiuzujcie całą korespondencję z owym delikwentem.

Gdyby poszedł nawet na policje, ciekawe co by im powiedział ?

Za sianie fermentu i zniesławianie kogoś nawet na kanałach prywatnych może zostać ukarany.

Coprawda nie zabiorą mu neostrady,

ale gdyby w kilku miejscach poważnie zawadzał - mogłoby się dla niego źle skończyć.

Najbardziej śmieszą mnie takie dwunastolatki (:lol:) co dostaną neta w neo i już by grozili że pobiją itd. chodź nie wiedzą z kim w ogóle rozmawiają :))

Siedząc w internecie, mając modem myślą, że są anonimowi :hahaha:

Możesz go zbanować na nicka, zgłosić do ABUSE.

Przy każdych ponownych próbach trolowania (chociażby na innym koncie, a jeżeli w regulaminie jest wzmianka o jednym koncie na jednego usera to jeszcze lepiej) i za każdym razem powiadamiać tą organizację .

I przede wszystkim - nie przejmować się nim zbytnio :slight_smile: