Niemoge włączyc kompa

Mam problem z komputerem http://sklep.vobis.pl/oferta/komputery/ … 50_f1.aspx niechce sie właczyc odkad go zresetowalem bo mi sie zawiesil jakby proboje sie wlaczyc ale po 3-4 sec sie wyłacza obrazu na monitoze niema ale do tego jak sie jkuz nibynieuda mu wlaczyc to znowu proboje za jakies 5 sec i tak w kolko niewiem co mam zrobić zabardzo proszę o pomoc nie idze kompa w żaden sposób włączyć rozebrałem go i nic przepalone nie jest itp zasilacz kabel zasilający sprawdzałem na 2 kompie i jest ok wiec bardzo proszę o pomoc, jezleli to moze byc istotne to podczas proboy uruchomienia jest 1 krotki dzwiek (sygnal) to moze co oznaczac nieznam sie natym zabardzo. do serwisu go oddac niemoge niemoge pisac czemu bo znowu tenat wyladuje w koszu :stuck_out_tongue:

A próbowałeś już przestawiać zworkę na płycie głównej?

ale wogóle sie nie włącza ?? nawet sam początek ,komputer nie daje oznak życia??

a tak wogóle to ja bym nie brał skłądanego kompa za 4000 z vobisu bo po prostu sie nie pyli :stuck_out_tongue:

Na forum używamy polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Używając przycisku zmien.gif

Żadnej zworki nie przestawiałem bo nieumiem :P, W ogóle sie nie włącza nawet te cyferki napoczatku ale ten dzwiek mi sie zdaje ze coś z pamiecią ram nieznam się dokładnie ale czytałem gdzieś z tymi dzwiękami mógłby ktoś to sprawdzić ??

@up czy to konieczne?? męczące jest używanie polskich znaków

Policz dokładnie. Jeden krótki dźwięk to wszystko w porządku, a tak przecież nie jest.

spróbuj odłączyć go całkiem od prądu na jakieś 5 min. to czasami pomaga. Sprawdź zasilacz

Xsenok , zresetuj BIOS płyty głównej -> KLIK.

odłaczalem listwe na cała noc iniepomoglo zara zobacze z tym biosem co i jak

@edit

Zresetowałem biosa recznie poprzez wyjecznire bateri i wlazenie jej po kilku minutach komputer juz działa dzieki