Niemogę znależć wifi


(Mlelon86) #1

Witajcie. Miałam problem z zacinaniem się wszystkiego w laptopie, wszelkie operacje jakich dokonywałam nie pomogły. Postanowiłam reinstalować windowsa 7, a mianowicie włożyłam płytkę z oryginalnym win 7 i zainstalowałam na nowo. Od tej pory nigdzie na moim laptopie niemogę znależć wifi, błagam o pomoc.


(janiś) #2

sterowniki zainstalowane?


(Mlelon86) #3

Niemogę też znależć sieci bezprzewodowej, błagam niech mi ktoś pomoże.

-- Dodane 31.01.2013 (Cz) 22:30 --

Szczerze niewiem:(


#4

No to się dowiedz. Jeżeli nie są zainstalowane (a podejrzewam że jednak nie są), wejdź na stronę producenta laptopa, pobierz sterowniki odpowiednie dla Twojego systemu operacyjnego i je zainstaluj.


(Mlelon86) #5

Jestem zupełnie zielona w tym temacie, nie instalowałam żadnych sterowników więc pewnie masz racje że nie są. A jakie są odpowiednie dla mojego systemu?


#6

Jeżeli masz system 32-u bitowy, to sterowniki przeznaczone dla tego systemu, jeżeli system jest 64-o bitowy, to sterowniki oznaczone jako takie, które pasują do systemu 64-o bitowego.


(Mlelon86) #7

Mam laptop smsunga, na stronie samsunga niemogę znaleźć żadnych sterowników:(


(Michał_misiek) #8

Od spodu laptopa napisany jest dokładny model sprzętu, podaj go nam :wink:


(Mlelon86) #9

NP-R540-JA07PL


(rgabrysiak) #10

Cześć

Pobierz odpowiednie sterowniki z tej strony:

http://www.samsung.com/pl/support/model ... -downloads


(Mlelon86) #11

http://www.samsung.com/pl/support/model ... -downloads z tej strony chciałam zaintalować 5 od góry sterownik ale wyskoczył error, podpowiedzcie mi który mam wybrać.


(rgabrysiak) #12

Cześć

Masz kartę WIFI Atheros czy Broadcom? Jeżeli pobrałaś te do karty Atheros i nie możesz ich zainstalować sprawdź te do karty Broadcom.

Przed instalacją sterowników do WIFI warto zainstalować sterowniki do chipsetu.


(Mlelon86) #13

Zainstalowałama sterowniki do broadcom i chipsetu i nic to nie dało.


(bigleo66) #14

sterowniki I Kombinacja klawiszy Fn + Sieć bezprzewodowa. Trzeba ją włączyć. Poczytaj instrukcję obslugi.


(roobal) #15

Uruchom wiersz poleceń i podaj wynik poniższego polecenia, które powinno nam powiedzieć czy sterownik jest zainstalowany :arrow: kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

netsh wlan show drivers

bigleo66 , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post.


(Mlelon86) #16

nic niema w tym oknie cmd, nawet jak wpisuje co trzeba, nie włacze sieci bezprzewodowej jak jej na laptopie znależć niemogę, niewiem czemu bo przed tą całą reinstalacją była.