Niemożliwa aktualizacja Windows 10 (aktualizacja zbiorcza KB4088776)

Mam problem z usługą Windows Update. Mój system to Windows 10 1709 64 bit Home. Pod koniec każdej próby instalacji aktualizacji KB4088776 wywala błąd taki jak na screenie. Próbowałem różnych narzędzi (ręczne instalowanie aktualizacji, rozwiązywanie problemów z windows update, program z geeks, media creation tool, odinstalowywanie poprawki ze stycznia - podobno powodowała problem) Pomocy, nie wiem co zrobić, do tej pory nie miałem problemu z tym systemem i go chwaliłem. Nie chciałbym stawiać go na nowo. Jakieś porady? :smiley:

A tym programem próbowałeś ?

Mogę spróbować, jak tego użyć? :smiley: w sensie które opcje itp

Ja mam tak, kliknij Start

Nie jestem teraz pewien, czy pobierze i zainstaluje, czy tylko pobierze.
Dawno nie korzystałem, ale wcześniej robiłem tak:
Po kliknięciu Start, gdy program skończył wszystko w okienku CMD, wchodziłem do katalogu
obraz
a potem
obraz

Po kliknięciu start przy takich opcjach wyskakuje Nothing to do! Odhaczyłem jeszcze Windows 10 64 bit i mieli w CMD. Znowu to samo ;/

Spróbuj ręcznie zainstalować z pliku “.msu”:


    Wersji serwerowej / na ARM raczej nie szukasz, to zawęziłem do tych dwóch.
1 polubienie

Nie działa ;/
Przechwytywanie3

1 polubienie

Miałem to samo. Czara goryczy się przelała! Wróciłem do 8.1 i odetchnąłem z ulgą.

Nie ma żadnego rozwiązania na to? Może kolejna aktualizacja zbiorcza to naprawi?

1 polubienie

W dniu dzisiejszym udało się zaktualizować :slight_smile:

W napięciu czekam na ujawnienie skutecznej metody - też chciałbym zaktualizować.

Może komputer zaczął wykrywać poprawkę z 13.03.2018.

O poprawkach z datą 13.03.2018. jest dość dużo informacji. Czy mógłbyś krystianie3w wyrazić się jaśniej?

@Singers mi po prostu w pewnym momencie aktualizacja wskoczyła. Być może wprowadzili w niej jakiś fix który nawet nie zmienił numeru aktualizacji :wink: mam nadzieję, że Tobie też wkrótce uda się zaktualizować :slight_smile:

1 polubienie

Może u mnie też wreszcie załapie (próbowałem różnych sposobów). Jeśli nie, to przeinstaluję system - po zapowiadanej na tę wiosnę większej aktualizacji.

2 polubienia