Niemożliwe napięcie +12

Witam. Dziś zobaczyłem dość dziwna rzecz a mianowicie napięcie +12 V mam tylko 2.69. Zasilacz mam nowy chieftec 750 od soboty. Coś jest nie tak?

Ale gdzie je sprawdzałeś? Pewnie jakimś programem?

Lepiej dokonaj zakupu miernika i nim sprawdź. A jeżeli już wybitnie nie Masz ochoty na ten zakup, to zajrzyj do Biosu i tam sprawdź.

Everest Dodam że z kompem nic sie nie dzieje ale czy to napięcie nie powinno być w granicach 12

Napięcia mierzy się tylko i wyłącznie miernikiem,. Takie napięcie na lini +12V jest niemożliwe. Nie masz się co martwić, bo ten Chieftec na 100% utrzymuje napięcia w normie.

Przecież BIOS, może pokazywać przekłamania dokładnie w takim samym stopniu jak jakikolwiek program. Tylko i wyłącznie miernik. Choć fakt, faktem, że w BIOSie powinny być wartości zbliżone do 12V (nie znaczy to, że dokładne, ale dla uspokojenia można zerknąć).

http://img529.imageshack.us/my.php?imag … tuumf2.jpg Zobaczę w biosie teraz i zaraz napisze.

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

W biosie pisze tylko że +12 OK.

Ten Chieftec 750W jest już zasilaczem takiej klasy, że nie ma co się przejmować przekłamaniami. Powtarzam, takie napięcie jak wskazuje Everest jest niemożliwe. Moim zdaniem nie masz co się martwić.

OK dzięki za uspokojenie.