Niemożliwość zainstalowania eRecovery

Witam

Chciałbym od nowa zainstalować Viste na swoim komputerze ale nie posiadam płytyr ecovery a nie mogę jej utworzyć.

W skrócie postaram się opisać swój problem:

Na początku roku kupiłem laptopa Acer Aspire 5735Z z zainstalowanym na nim systemem Windows Vista Home Basic 32-bit , według instrukcji powinna się na nim znajdować aplikacja Empowering Technology, ja nie miałem jej zainstalowanej. Ściągnąłem więc ją ze strony acera ale nie mogę zainstalować tylko jednego programu składającego się na ten pakiet mianowicie eRecovery Management(on miał mi pomóc w stworzeniu płyty z Vistą) gdyż wyskakuje taki błąd- eRecovery can not be installed-1. Bootable File. Nie mogę również uruchomić Disk2Disk aby przywrócić Viste do stanu początkowego(zmieniałem w biosie opcje na enabled) nie pojawia się możliwość uruchomienia go(nawet jak wciskam alt+F10 nic się nie dzieje. Zostałem więc bez możliwości zainstalowania visty od nowa(nie formatowałem dysków, nie kasowałem ukrytej partycji itp. wszystko jest tak jak w chwili zakupu laptopa, jedyne co modyfikowałem to stworzenie drugiej partycji).

Jeśli ktoś wie jak temu zaradzić z góry dziękuje za radę.

Ten program powinien być zainstalowany w systemie, przynajmniej u mnie był, może go usunąłeś? Zainstaluj całe oprogramowanie Empowering Technology. Rozruch z partycji ukrytej powinien Ci umożliwić SuperGrubDisk , warto sprawdzić. Laptop zawsze możesz zanieść na gwarancję, być może wada samego komputera, skoro nie miałeś domyślnie eRecovery Managment tak jak ja i rozruch z partycji nie działa to producent musiał temu zawinić, jeśli Ty nic nie nagrzebałeś.

Pozdrawiam!

chudak ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.