Niemożność aktywowania Office 2013. Klucz rzekomo aktywowany

Witam. Zakupiłem na Allegro Office’a 2013, dokładnie z tej aukcji: http://allegro.pl/office-2013-dom-i-uczen-pl-z-vat-23-natychmiast-i4798700271.html . Sprzedający wysłał mi cdkey, który jest już aktywowany (jak twierdzi Office przy próbie aktywacji), co przedstawia zdjęcie w załączniku. Pytanie następujące (gdyż sprzedawca zasugerował aktywcaję telefoniczną): czy w tym wypadku taka aktywacja jest zgopdna z licencją? Z góry dziękuję za informacje i pozdrawiam.

Jan Szatan, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Użyj pełnego edytora , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Załącznika brak, jeżeli obawiasz się aktywacji telefonicznej, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoftu i wyjaśnij sprawę.

Swoją drogą jak dla mnie cena tego Office jest dziwnie niska.

Jeżeli dostałeś klucz, który mogłeś pszypisać do adresu email na stronie office.com/setup, to klucz jest prawidłowy.

Nie ma nic dziwnego w tym, że aktywacje trzeba wykonać telefonicznie.

Ja kupiłem Microsoft Office 365 i też musiałem aktywować telefonicznie, chwilę po wyjęciu klucza z pudełka.

 

Aktywacja telefniczna jest legalna i nie ma w niej niczego podejrzanego.

Ok, dziękuję za informacje! Pozdrawiam.