Niemożność korzystania z folderu Moje Obrazy

Witam,

Być może na tym podforum któryś z ekspertów mi pomoże. Mam wielki problem, ponieważ nie mogę korzystać z folderów Moje Obrazy, gdzie mam zapisane ważnie pliki typu .bmp, .jpg i .gif. Co ciekawe, mam problem tylko z otwarciem tego jednego jedynego folderu.

Wywala mi błąd explorer.exe i po kliknięciu na otwierające się okienko z informacją o błędzie, folder się zamyka, wszystko ginie z ekranu (tak jakby pulpit był jedną wielką pusta niebieska planszą) po sekundzie powraca pulpit z paskiem zadań i ikonami, ale bez wszystkich wcześniej otwartych okien lub stron internetowych.

Próbowałem użyć innych przeglądarek (np. Firefox lub Opera), ale nic to nie daje i nawet w innej przeglądarce to samo okienko o błędzie explorer.exe sie pojawia.

Byłbym wdzięczny za poradę, jak rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam,

A co do tego mają przeglądarki ?? Spróbuj programem Total Commander wejść w ten folder i przenieść te pliki do innego folderu

Dziękuję, Marcin. Zrobiłem tak, jak poradziłeś i rzeczywiście problem jest rozwiązany, choć połowicznie. Okienko z błędem się nie pojawia w nowym folderze, ale brak jest podglądu obrazów, są tylko windowsowskie ikony przypisane danemu rozszerzeniu. Ale to i tak jest super, przynajmniej mogę korzystać z tych plików :slight_smile:

Pozdrawiam,