Niemożność uruchomienia SimCity 4

po zainstalowaniu SimCity 4 gra się niechce uruchomić (mam oryginałki)… taki problem miałem z Mafią ale trafnie stwierdziłem że było brak kodeków co zrobić?? :frowning: :cry:

HELP! !!

za wszystko dzieki!

Dobrze jest jak mod nie przyjdzie to ok tylko zmień ten tytuł.

A w awaryjnym startuje ??

a wywala jakiś komunikat :?: czy coś się dzieje :wink: opisz dokładniej :wink:

x-awier spokojnie nie wczuwaj się tak… :roll:

nic nie wyskakuje żaden komunikat… pojawia się czarne tło, komp ładuje i nagle stop… komp przestaje ładować, stoić tak może godzinami… co jest :frowning:

Standardowo przeinstaluj grę.

Podaj konfigurację kompa.

:slight_smile:

karta grafiki:nVIDIA GeForce FX 5200 (stery ForceWare)

procek: AMD Duron 700MHz - :faja:

płyta głowna: ASRock K7VT4A Pro

mikroukład: VIA VT8377A Apollo KT400A

pamięć: fizyczna 512MB

karta dźwiękowa: VIA AC`97 Enhanced Audio Controller

karta sieciowa: Fast Ethernet zgodna z VIA

a SC 4 nie wymaga czasami Pixelshadera 2.0 albo innych udziwnien ? (ktorych fx5200 nie posiada :P)

przedtem śmigało mi sc4 bez problemowo… mam wgranego SP2, może dlatego… a instalacje wgrałem z CD 1 przegranego z oryginału (bo cd1 ory. wgrywa tylko do 32% instalację) i CD 2 oryginał. instalacja przebiegła pomyślnie… ale po restarcie kompa przestał działać sc4…

A z jakiej płytki uruchamiasz grę - z kopii czy z cd 1 :?:

z cd2 bo wchodziła obojętnie z której

Złączono Posta : 28.06.2006 (Sro) 18:24

z mafią miałem to samo - zaistalowałem na nowo kodeki i śmigało…

Witam, nie zakładam nowego tematu więc napiszę tutaj.

Czasami lubię pograć sobie w stare gry do których mam sentyment tak jak do SimCity4. Posiadam oryginalną wersję pudełkową jednak wraz ze zmianą systemu na Windows 10 nie mogę już tej gry zainstalować (system ten czegoś tam już nie obsługuje - nie wnikam w szczegóły).

Mam wiec następujące pytanie, czy korzystając z:

ustawienia -> aktualizacja i zabezpieczenia -> odzyskiwanie -> resetuj ustawienia komputera do stanu początkowego

laptop zresetuje się do pierwotnego systemu Windows 8 , na którym gra działała bez problemu?

dziękuję, za podpowiedzi.

Twoje pytanie nie dotyczy gry, tylko systemu operacyjnego więc dział na forum jak najbardziej nietrafiony.

Co do pytania, to moim zdaniem, to narzędzie nie wykona downgrade systemu, tylko przywróci go do stanu początkowego (tego zaraz po instalacji Windows 10).