Niemożność wejścia do partycji

Po reinstalu zrobiło mi się coś takiego dziwnego że gdy wchodze w Mój Komputer i klikam na partycje D lub E to wyskakuje coś takiego:

D.jpg

a dla E:

bd.jpg

Na dysk C i i F wchodzi normalnie ale na te dwa nie i nie mam pojęcia o co chodzi… Jedynym sposobem żeby wejść na te dwie partycje jest użycie opcji “Eksploruj”.

Jak to naprawić?

sprawdź, czy w głównym katalogu dysku D i E masz plik autorun.inf. Jeśli masz te pliki, usuń je. Plik może być ukryty, więc włącz wyświetlanie ukrytych plików.

Na E był ten plik,usunąłem go i rzeczywiście,problem zniknął ale na D takiego pliku nie ma.Włączyłem wyświetlanie ukrytych plików i dalej pusto… Tylko D teraz nie działa.Co można jeszcze zrobić?

Ok,podmieniłem tamten plik z E na D,skasowałem i D już chodzi normalnie :slight_smile:

Dzięki za pomoc.Pozdrawiam

No nie! Znowu się to zrobiło! Poszedłem z dyskiem do kumpla i po powrocie znowu to samo:musze dawać na “eksploruj” a tego pliku do usunięcia nie ma tak jak za pierwszym razem.Co teraz? :frowning:

Naprawiłem.Polecam program ComboFix-on się wszystkim zajmie.Pozdrawiam :slight_smile: