Niemożność zalogowania się na Administratora w WinXP

Witam

Mam problem.

Mam komputer PC z systemem XP sp2, na kompie są dwa konta “Administrator” i drugie “zapasik” do zabawy z programami (zrobione tak tylko na chwilę, ale zostało i leżało odłogiem już dłuuuższy czas).

No więc problem pojawił się dzisiaj chcąc zalogować się na “Administratora”, wpisałem hasło i pojawił mi się komunikat “Trwa logowanie, proszę czekać” i tak czekałem 5 minut, nic się nie zmieniło. Spróbowałem ponownie - taki sam efekt, wyskakuje komunikat że trwa logowanie ale zalogować się nie może.

Logowanie w trybie awaryjnym też nie zdało egazminu, też pojawia się komunikat o logowaniu, a zalogować się nie chce.

Zalogowałem się na “zapasik” i chciałem pozabierać wszystkie “potrzebne” rzeczy i zrobić formatowanie partcji C i wgrałbym na nowo system ale nie mam dostępu do kilku ważniejszych rzeczy które mam na koncie Administrator (np. Pulpit, Moje dokumenty).

Macie jakiś pomysł jak zalogować się do konta Administrator lub jak pokopiować pliki z konta Zapasik ??

Wystarczy nadać sobie uprawnienia dostępu do tych folderów.

brak-dostepu-danych-dysku-t386922.html#p2492058

Zaktualizuj do SP3.

Jakieś inne propozycje propozycje ??

Nadal nie mogę się dostać do lokacji:

C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty

C:\Documents and Settings\Administrator\Pulpit

Macie jakieś propozycje odnośnie naprawy systemu ??

A tego co ja napisałem raczyłeś spróbować ?? To jest jedyne wytłumaczenie tej sytuacji.

Ewentualnie pobierz InHerit i przeciągnij ikony tych folderów na ikonę InHerit.

Po tym powinieneś mieć pełny dostęp do tych folderów.

Co ważniejsze pliki udało mi się odzyskać.

Czy ma ktoś tu jakiś pomysł jak naprawić system bez ponownego instalowania ??