Nieoczekiwane błędy na stroni

Witam dzis rano wchodze na swoja strone i wyskakuja mi błędy:

Warning: getenv() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/application_top.php on line 54


Warning: get_cfg_var() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/functions/sessions.php on line 19


Warning: getenv() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/application_top.php on line 181


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/ ***/public_html/*** /includes/application_top.php:54) in /home/***/public_html/fitnesspro/includes/functions/sessions.php on line 102


Warning: getenv() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/functions/whos_online.php on line 29


Warning: getenv() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/functions/whos_online.php on line 30

POMOCY

Na google masz bana? Wklejaj początki błędów do wyszukiwarki i sprawdzaj wyniki. Po co się powtarzać?

Szukałem ale nie udało mi się znaleźć rozwiązania, wtedy bym tutaj nie pisał :frowning:

kolejne błędy są konsekwencją poprzednich… prawdopodobnie zmienili Ci konfiguracje PHP - tak sądzę po tym komunikacie:

Warning: getenv() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/application_top.php on line 54

czyli ze względów bezpieczenstwa funkcja została wyłączona… musiałbyś przewałkowac kod i pozamieniać z getenv(dana) na $_ENV[dana] kolejny błąd to podobny problem… ini_get w zastępstwie… chyba że zablokowana też i trzeba by było jakoś ręcznie.

Warning: get_cfg_var() has been disabled for security reasons in /home/ ***/public_html/*** /includes/functions/sessions.php on line 19

Sesja nie wystartuje, bo coś już zostało wywalone do przeglądarki…