Nieoczekiwany błąd


(Banyx) #1

Hej, po zmianie użytkowników i ponownym zalogowaniu na swój profil zobaczyłem taki oto widok jak na powyższych zdjęciach. Powiedzcie mi co to do cholery się stało i co z tym zrobić. Z kompami mam do czynienia nie od dziś, ale taki widok, i to jeszcze na swoim kompie, na którym raczej wiem co robię widziałem po raz pierwszy. Zupełnie jak by wszystkie możliwe procesy otworzyło w formie programów. Choć nie wiem dlaczego i czy w ogóle dobrze to określiłem. Po prostu szczęka opadła, niestety tym razem negatywnie

Czekam na opinie...


(Dontbesoso) #2

A kiedy cierpliwie to wszystko pozamykasz i zamkniesz i uruchomisz system, to masz tak samo?

Wygląda na jakiś syf, albo wirus, albo błąd w systemie (tak, tak, to niestety tylko vista :wink: ).


(Xarcin) #3

Ja bym powiedział ze to jakiś syf. Masz jakiegoś Antywirusa ?


(Banyx) #4

No oczywiście po restarcie już tego nie mam, ale chodzi mi o przyczynę tego faktu.

Jako antywirusa mam kasperskiego z aktualnymi bazami, ale nic nie wykazał. Przed tym wydarzeniem nawet czyściłem system ccleanerem i mimo wszystko coś takiego wyskoczyło, albo może właśnie dlatego wyskoczyło.

**********

Pozdrawiam


(Dontbesoso) #5

Vista ok, sam mam i chwalę, jestem miło zaskoczony, chociaż no wiesz.. Chodzi o przyzwyczajenie, bo gdzieś indziej poupychano opcje konfiguracyjne i takie tam.. wizualnie i tak na codzień korzystam z litestep'a ze skórką catalyst i nie robi mi różnicy.

Poobserwuj troszkę kompa i jakby co, to przymierz się do przeinstalowania systemu, możesz mieć jakiegoś wesołego wirusa. czas pokaże... :slight_smile: