Nieodpłatne zerwanie umowy Neostrada TP

Witajcie! Od 2007 roku jestem użytkownikiem Neostrady TP. Chciałbym zrezygnować z Neostrady choć umowę mam do 2010 roku. Czy jest taka możliwość żeby zrezygnować ale nie płacąc kary za zerwanie umowy? Także chciałbym zlikwidować telefon stacjonarny. Czy ma ktoś wzór pisma jaki należy dostarczyć do TP SA?

Proszę o pomoc.

Witam.Nie ma takiej możliwości.Jesteś uwiązany z TPSA do końca trwania umowy.Są co prawda pewne okliczności,które pomagają zerwać umowę bez konsekwencji finansowych ale to chyba nigdy nie skutkuje.Przeczytaj sobie regulamin umowy:

paragraf 3 pkt 9.Jeśli jednak zrezygnujesz bo się uprzesz to to kosztuje od 600 zł jak pamiętam.

ja chciałbym zrezygnować nie po to że mam taki kaprys, ale cały czas mam problemy z neostradą. Dzisiaj np. mi dziesięć minut działał internet później zaś go nie było i tak w kółko.

A dzwoniłeś na pomoc techniczną, wysyłałeś reklamacje na piśmie? Nic się nie poprawiło?

Bo idąc tą drogą jest szansa na rozwiązanie umowy, jeśli operator nie będzie się z niej wywiązywał.

ja chciałbym zrezygnować nie po to że mam taki kaprys, ale cały czas mam problemy z neostradą. Dzisiaj np. mi dziesięć minut działał internet później zaś go nie było i tak w kółko.

Przeczytaj umowę neostardy . Tak są sytuacje w których możesz zerwać umowę bez kosztów np. jeśli ci odłączą internet na 30 dni , możesz skończyć z neostardą