(Nieoficjalna) fotorelacja ze Zlotu

Zlot naprawdę świetny! Ukłon w stronę administracji/redakcji za organizacje bo wyszło w 99% (minus ten 1% za autobus :wink: ) Wszyscy jak widać zadowolone na co dowodem są zdjęcia :slight_smile:

qbap - dusza towarzystwa (zlotu) :smiley:

Moje zdjęcia przekazałem w ręce msliwy , zobaczymy co z nimi zrobi :wink:

Dużo by mówić…

Na razie powiem tyle - :lol: i :spoko:

dobre pytanie hehehe mam nadzieję że nawet jak ocenzurują to dla tych 130 osób będzie dostępny pełen filmik :stuck_out_tongue: hehehehehe :smiley:

Coś czuję, że wycięte będzie prawie wszystko z rozdawania nagród… Bo qbap zbyt dużo osób chciał się pozbyć i prawdę mówiąc to tylko on tam będzie :smiley:

@boczi - nie wiem czy pamiętasz, ale miałeś mnie zbanować :smiley:

Potwierdzam w 100% tę wypowiedź :slight_smile: Dodatkowo wielki szacun ode mnie dla sdara - za tę miłą gawędkę przy ognisku :slight_smile:

Wielkie słowa podziwu oraz podziękowania za organizację tak świetnego spotkania. Myślę, że większość jest zadowolona, iż mogła brać w nim udział :slight_smile:

Interesujące i ciekawe sesje, do tego nowa odsłona vortalu, w końcu “wieczór” integracyjny przy ognisku - to naprawdę tylko szczypta tego co działo się w Szklarskiej Porębie :wink:

Było po prostu FAJNIE :clever: :wink:

chyba nie ma osoby nie zadowolonej, praca jaka została w to włożona zasługuje na słowa uznania :slight_smile:

A ja tylko napiszę:

“Fajne… Podoba mi się…”

P.S. Kto był - zrozumie.

fenixproduction logo robione tabletem :P? (bez obrazy :))

malydragon

Logo to jeden z tatuaży znalezionych u znajomego. Swoich prac tabletem 7 lat temu nie projektował…

Tak, wiem, to banał - było naprawdę fajnie :slight_smile:

Podziękowania dla wszystkich, którzy byli zaangażowani w organizację zlotu - świetna robota :spoko:

Dziękuję też Darkowi za pokazanie świetnego miejsca we Wrocławiu - zdecydowanie powrót był dzięki temu weselszy :lol:

No zlot, fajny, wręcz sympatyczny :slight_smile: samo miejsce robiło klimat :slight_smile: trzeb w koncu isc spac ;d

Witam,

Yhy, potwierdzam :mrgreen: .

Dzięki za wszystko.

Szkoda, że byliśmy pod presją czasu (godzina odjazdu pociągu) bo wtedy mogłoby być nam jeszcze bardziej wesoło :wink:

PS

Magik - masz klucz ? :smiley:

To moja kwestia :frowning:

[choć chyba prawa autorskie do tej wypowiedzi są w posiadaniu Madafakera]

Zdecydowanie…był to chyba najbardziej pilnowany klucz w tym ośrodku… :smiley: :wink:

No i (co najważniejsze) został upilnowany :wink:

Tak samo jak produkt w plastikowym kubeczku na ławce…

“Ale uważaj” :lol:

Następnym razem zakładam koszulę bez kieszeni :smiley:

Pozwolę sobie wrócić na chwilę do tematu zdjęć… :stuck_out_tongue:

Sporo osób pisze do mnie na PW wiadomości w stylu “Jeśli możesz to podeślij mi na maila wszystkie fotki”. Niestety, gdybym miał wysyłać każdemu 135 fotek w rozdzielczości 10 MPx (w sumie ponad 230 MB), musiałbym siedzieć przed kompem non-stop :P. Dlatego postanowiłem pójść na kompromis - mało kto potrzebuje aż 10 MPx - stworzyłem więc paczkę zdjęć w rozdzielczości ~2 MPx (wystarczy do odbitek 10*15), archiwum można pobrać z linku poniżej:

:arrow: Zdjęcia ze zlotu (2 MPx)

Paczka ma około 55 MB.

Spodnie też takie znajdziesz? :stuck_out_tongue: