(Nieoficjalna) fotorelacja ze Zlotu

Nie bądź taki “cfany”, Żabciu :lol:

Zaszyję kieszenie :mrgreen:

Spiż rlz :slight_smile:

Ja bym chciał podziękować wszystkim którzy przyjechali. Naprawdę super ludzie. Kapitalne klimaty, szczególnie przy ognisku.

Zimno było, “wilgoć” atakowała z każdej strony ale się nie daliśmy :slight_smile:

My może nie… ale jeden parasol presji nie wytrzymał.

Młody widać był i niedoświadczony. :wink:

Tak samo ławka. A w ogóle… :hahaha:

Który to popsuł ławke? :stuck_out_tongue:

było nas wielu :stuck_out_tongue: nawet jeden pan z czerwoną smyczą :mrgreen:

Oj zaraz się wszyscy dowiedzą od czego jest 4 przy “wacek” :mrgreen:

o, to była jakaś teoria na ten temat? ominęło mnie chyba =P

poza tym… Żabciu nie wytrzymały dwa parasole :wink: Adobe niech nadal robi oprogramowanie, a nie sponsoruje parasole =P

Airborn jak tak możesz pisać :stuck_out_tongue: hehehehe

Jak można przeczytać w aktualizacji do newsa, przygotowujemy obszerną fotorelację ze Zlotu. Dzięki Waszej uprzejmości (m.in. Monczkin, zagorskid, Jarek_OSW) materiał będzie naprawdę kompleksowy :slight_smile: Przyznam, że kilka fotek jest naprawdę cudnych :stuck_out_tongue: Po wstępnej selekcji materiału okazuje się, że mamy tylko kilka zdjęć z rejestracji, a np. żadnego z basenu. Jeżeli ktoś ma fotki z tych miejsc proszę o kontakt.

Wiem drogi Erbornie.

Drugi pękł zaraz po śniadaniu w niedzielę.

Jak widzisz byłem naocznym świadkiem obu tych tragicznych wydarzeń.

BTW

Jeśli jeszcze raz napiszesz do mnie “żabciu” naślę na Ciebie Bocziego.

Już Ty dobrze wiesz co on Ci może zrobić… :stuck_out_tongue: :wink:

Dobrze, że daleko od Warszawy mieszka… Żabciu :mrgreen:

i to chyba z mojej winy :stuck_out_tongue:

To było śliczne… “Zaraz zobaczymy czy wytrzyma”, “o jednak nie wytrzymał” :smiley:

Szacun wacek :slight_smile:

czemuz, az czemuz nikt nie powiedzial przed zlotem ze za krytykowanie microsoftu sa srogie cielesne kary ?? :lol:

na szczescie razem razniej…

7bd282d8d1bebb51m.jpg

z lewej ja (penguin, na potrzeby forum penguin11), oraz po prawej… po stokroc wybacz, ale zapomnialem nicka :/, pamietam imie, a nawet awatar, ale niestety nie to co najwazniejsze.

po prawej jest rmarciniak

Niektórych atakowała suchość ust… ;>

Frog

A dresy bez kieszeni chyba znasz… Zabciu? :wink: :mrgreen:

Ja też bardzo dziękuję za zlot i za tę cudowną atmosferę którą wszyscy stworzyliście, dawno tak dobrze się nie czułem jak z wami, dawno też nie miałem tak dobrej zabawy, a tej najwięcej dostarczyli mi dwaj panowie:

ten który stworzył misia-zmutowanego misia-yeti wygolone na klacie :wink: i z wiadomych względów pan z Microsoftu :wink:

Aż mi go przez chwilę było nawet żal :mrgreen: Ciekawe dlaczego tak szybko zniknął…? :mrgreen: I czy mu w tym przypadkiem jakiś user nie pomógł :wink:

zagorskid

Dzięki za tę paczkę w 2 megapixelach :slight_smile:

Nie mogę doczekać się następnego zlotu

:slight_smile:

I było, oczywiście jakby to powiedział Lisek: Fajnie :lol:

A niektórzy przyszli i poszli tak szybko, że nawet nie było czasu z nimi pogadać… :clever: [-( :lol: