(Nieoficjalna) fotorelacja ze Zlotu

Chciał zostać ale miał spotkanie tego samego dnia wieczorem w Warszawie.

cicho, niektórym tylko mignął avatar z panterą i tyle go było widać =P

Witam wzystkich !

Pod poniższym adresem ogarnąłem kilka swoich fot ze zlotu :http://krupski.linux.pl/?page_id=99&page=99

Oczywiście nie są tak świetne jak paczka, którą zrobił zagorskid , bo sprzęt nie ten sam, ale zawsze to coś :slight_smile:

Wielkie dzięki wszystkim za czas spędzony w Szklarskiej i oczywiście do następnego razu mam nadzieję :slight_smile:

prokrastynator

Fajne foki, nasza galeria jest w trakcie przygotowywania :slight_smile:

Przepraszam - powody poniekąd niezależne. :frowning: Po powrocie do Częstochowy i tak miałem niecałe 4h by się przepakować na pociąg do Wawy, gdzie rozpoczął się mój kilkunastogodzinny lot do Stanów. :-x

:lol: :lol:

A zdjęcia rzeczywiście ciekawe…

Kilka lat temu byłem w Szklarskiej Porębie i wiem, że jest całkiem przyjemnie :wink:

Dobra, wrzucam swoje. Fotki pomniejszone, część podretuszowana, niestety jakość niektórych zostawia wiele do życzenia. Do takich warunków dobra lampa błyskowa to podstawa.

miłego oglądania

polecam użyć akceleratora

Przypominam, że zdjęcia udostępniam do prywatnego użytku - wydrukować, powiesić, tapetkę, pokazać komuś - np. galeria w necie --> w tej sytuacji proszę czytelnie zaznaczyć mój nick i mile widziany link do www :wink: . Wszelkie inne wykorzystanie będzie bardzo niemile widziane i nie zostanie bez odzewu. Jeżeli ktoś chce jakieś wykorzystać, to proszę spytać. Wszelkie prawa autorskie należą do mnie.

Pozwoliłem sobie usunąć posty natury logistycznej :stuck_out_tongue:

No nieźle kolego Monczkin :wink:

Chociaż muszę przyznać, że moja skromna osoba lepiej prezentuje się w zestawie fotek kolegi prokrastynator (Boziu, język można sobie połamać) :mrgreen:

Ciekawe jak będzie się prezentować oficjalny zestaw fotek i video przygotowywany przez redakcję :wink:

próbowałem to ściągnąć o różnych godzinach i :■■■■:

ciągle wita mnie “Sorry, the free service is at full capacity” :evil:

Na razie kapa… :smiley:

I trzeba odczekać chwilę. Mam nadzieję, że pretensje kierujesz do serwisu :stuck_out_tongue:

Patrząc na liczbę ściągnięć, jakoś chyba nie ma większych problemów. Zresztą u mnie i w domu i w pracy odpala bez problemów.

Odpala, odpala - zaczekajcie chwilę.

Licznik odmierza tam minutę, po czym dostajecie link do pobrania.

Monczkin - fotka 1641 to mistrzostwo świata :smiley: . Myślałeś może o fotografii abstrakcyjnej ? :smiley:

Na początek, to ja się muszę nauczyć robić zdjęcia :stuck_out_tongue:

A co się będziesz uczył!? Rób jak jedna baaardzo profesionalna pani fotograf z którą kiedyś miałem (nie)przyjemność -tryb auto i walisz seryjne …któreś przecież musi wyjść :smiley: :smiley: :smiley:

można probować w

“koło Macieju” i…

2951207b9c1abd6cm.jpg

:frowning:

xulu , widzisz tem mały napisik pod komunikatem ? :smiley:

Tak, ten “Download:zlot_user.rar” ? :smiley:

No to kliknij na to :lol:

easy, juz go zreanimowalem :mrgreen:

P.S. Monczkin moglbys wrzucic foty na inny upload??

Przecież hula.

http://www.sendspace.com/file/88dnxy

wrzućcie ten link do np. wellgeta może pociągnie

ok poszło :slight_smile:

Klikałem chyba 1000 razy aż wreszcie zaskoczyło :smiley:

Dzięki Monczkin za foty, trochę cierpliwości i udało sie pobrać :slight_smile:

pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu. :mrgreen: