Nieogarnięte Wypowiedzi

Więc tak nie raz na tym forum mają miejsce nadpobudliwe :lol: odpowiedzi. Zamiast odpowiedzieć normalnie to już zaczynają choro ja idioci…

Przykłady -

“jak posłuchasz tej rady to daj znać - wyślę ci mój numer konta, przynajmniej ja skorzystam z tej kasy, inaczej strzelisz sobie w kolano!”

"GTX275 to bardzo dobry pomysł w czasach gdy tyle mówi się o zanieczyszczeniach powietrza i ekologii, od dawna wiadomo że ogrzewanie elektryczne to przyszłość, ale nie każdego na nie stać.

GTX275 może także zmniejszyć zużycie opału zimą, a sąsiedzi na pewno docenią że mniej ich trujesz."

Ok wypowiedź ekologa co myśli , że dom to co po niektórzy kartą graficzną ogrzewają :expressionless:

A to link do mego tematu skażonego “nadpobudliwymi komentarzami” gta-nie-chodzi-poprawnie-t500492.html#p3152834

Mam nadzieję , że część dzieci neo po przeczytaniu tego zmieni nastawienie do życia i forum :slight_smile:

Temat raczej bez sensu.

Zauważ, że gro forumowiczów wyraża swoją opinię subiektywnie a nie obiektywnie – ja to miałem – ja tego doświadczyłem etc…

75% tego forum to dzieci „Neo”, które tak zrobiły, – którym to pomogło, – których komputer stanął na nogi po ich wskazówkach - nie biorą pod uwagę czyichś rozwiązań, bo „ich jest najlepsze’.

Komputer jest jak kostka Lego. Trzeba widzieć, w jakim kierunku przestawić daną kostkę by sześcian działał poprawnie – a nic tego nie uczyni jak uczenie się na własnych błędach.

W każdym poście masz ikonę wykrzyknika, użyj jej, w opisie raportu opisz dlaczego wydaje Ci się że dany post jest offtopem. Moderator załatwi sprawę :slight_smile:

Na każdym forum znajdziesz tego typu problem, skala tego zjawiska Tu nie jest tak duża jak na innych forach, Moderacja trzyma rękę na pulsie i dosyć szybko studzi gorące głowy :wink:

Temat moim zdaniem nie jest zbędny. Sam zauważyłem, że ostatnio coraz większa liczba użytkowników (zwłaszcza pewien moderator, w niemal każdym poście) zaczyna się tu dowartościowywać, wstawiając do swoich wypowiedzi jakieś głupie teksty, przez co naprawdę odechciewa się czasem zapytać tu o cokolwiek. W moim “mniemaniu” forum jest od tego by znaleźć tu pomoc na zadane przez użytkownika pytanie, a nie od tego by wysłuchiwać jakiegoś filozofowania, bo ktoś odreagowuje stresy dnia

Kwestia władzy moderatora? – Tego nie przeskoczysz a czy ona jest poprawna czy nie – nic nie zrobisz – moderator ma władzę – tak było jest i będzie.

W tym wypadku nasuwa się kwestia wolności słowa. Mam prawo wyrazić swoja opinię, co do danego tematu, ale…

Po danej wypowiedzi, w której zawarłem moją opinię (bez urażania, kogo kolwiek) otrzymałem żółtą karteczkę (sam nie wiem, za co?) – ale przyjąłem to z pokora.

Kolejna kartka spłynęła na mnie jak grom z jasnego nieba – też nie wiem, za co?

Może za nie właściwe wypowiedzi – może za niewłaściwe odpowiedzi – a może za to ze moderator miał zły dzień?

Jeżeli chodzi o ikonę wykrzyknika?

Oczywiście ta funkcja jest jak najbardziej potrzebna, ale nie spełnia swojej roli. Czemu?

Każdy może napisać coś…bleee…bleee…i moderator na to reaguje. Na forum nie liczy się treść tekstu – jego sentencja – tylko to, że został zgłoszony jako niewłaściwy, co z reguły kończy się „żółtą karteczką”.

Raz spotkałem się z subiektywna wypowiedzią dotyczącą SP3 XP ze strony, amina/moderatora portalu DP (już nie pamiętam, kto to był) – zachował się jak prawdziwy perfekcjonista w swojej dziedzinie. Pokazał +/- SP3 XP – wyjaśnił, co jest ok. a co nie w SP3 a nie walił żółtą karteczkę za zły – złą treść tematu postu.

Więc radze wam i ja też będę takie chore posty po prostu zgłaszać. Tacy ludzie co chcą odreagować dzień niech robią to na kolegach , nauczycielach , rodzinie , innych przedmiotów i ludzi :slight_smile: (No , ale moderatorów posty to lepiej nie zgłaszać :x )

Niestety my moderatorzy nie jesteśmy w stanie wszystkiego wychwycić, więc jeśli masz jakieś zastrzeżenia, zawsze możesz raportować wątek do moderacji.

Jeśli otrzymujesz za coś ostrzeżenie, zawsze otrzymujesz jego uzasadnienie. Skoro nie wiesz dlaczego dostałeś ostrzeżenia, to widocznie nie czytałeś wiadomości, które otrzymujesz po wystawieniu ostrzeżenia, z uzasadnieniem ich otrzymania, więc proszę tu nikogo nie oczerniać. Natomiast jeśli masz jakieś wątpliwości, masz prawo zgłosić się do moderatora, który wystawił ostrzeżenie i poprosić o uzasadnienie i dokładne wyjaśnienie sytuacji.