Niepamiętam jak się instaluje kabel usb do telefonu kom


(Alfa1978) #1

tak jak w temacie może mi ktos pomóz z podpowiedzią bo zapomniałem jak sie instaluje tel kom za pomocą własnie kabelka do usb.otóz nie pamiętam co do podłaczenia jak i co w pierwszej kolejności czyli najpierw, sie sterowniki do kabla instaluje a pużniej podłącza telefonik po tym do kabla?widziałem kiedyś linka ale znaleśc nie mogę co do instalacji komórki do kompa za pomocą kabelka usb.proszę o pomoc .ps mam nadzieje ze mnie zrozumiecie o co mi chodzi :frowning:

Złączono Posta : 02.07.2006 (Nie) 21:12

moj telefon który próbuje podłączyc to;Sagem my400x


(Błażej) #2

Podłączasz kabelek > wskazujesz ścieżkę ze sterownikami > Instalujesz sterowniki > instalujesz program do obsługi telefonu > Reset > hulaj dusza :slight_smile:


(Alfa1978) #3

ok! a niewiesz może jakiegos właśnie linku który pokazuje w jaki sposób itp się to wszystko odbywa,bo jestem ciemny co do instalki własnie tel razem z kompem.a kiedys ktoś to demonstrował jak sie do tego zabrać :? :oops:


(Błażej) #4

Kliknąć w instalke i naciskać kolejno NEXT to takie trudne :oops:

Najpierw spróbuj, a później pytaj.


(Alfa1978) #5

trudne, bo ponoć sie najpierw instalke szczela a potem podłącza komure :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 02.07.2006 (Nie) 21:57

aha i z tego co pamiętam to się jeszcze wchodziło w wlasćiwości " Mój komputer"i sie tam cos instalowalo-włączało :lol:


(Błażej) #6

Patrzyło się pod jakim portem COM się zainstalował kabelek, a następnie ten port COM ustawiało się w programie.


(M a x) #7

Dokładnie na odwrót najpierw zainstaluj sterownik pózniej podłaczaj kabel bo XP bedzie sie darł o płytke po kazdym właczeniu


(Błażej) #8

No właśnie wtedy wskazujesz ścieżke do płytki. Po wskazaniu instalują się sterowniki i system nie będzie wołać o sterowniki ponieważ są one zainstalowane i windows nie będzie wykrywał cały czas nowego użądzenia.


(Alfa1978) #9

dziex za takie podpowiedzi :stuck_out_tongue: jeden pisze tak drugi tak. :lol: a ja już naprawde zgupiałem co do instalki :o


(Błażej) #10

Ile razy można powtarzać. Zainstaluj sterowniki :!: