Niepełna praca klawiatury - błahy acz irytujący problem

Jestem po wymianie systemu. Normalnie nie ten sprzęt! I wszystko by było super, gdyby nie klawiatura. Posiadam dwie, próba napisania odbyła się na oby dwóch egzemplarzach a nawet na klawiaturze ekranowej - nie mogę napisaC (właśnie na tym wyrazie widaC - na tym też) polskiej litery “c” z kreską, np. Cma, znaleźC, wiedzieC, itd. Obie klawiatury działały bez zarzutu, inne polskie litery mogę pisaC, ale właśnie tej jednej nie. Irytuje mnie to bo wszystko grało… A te duże “C” w wyrazach to moja robota - świadoma. Pozdrawiam! ![-o<

Ati Catylst?

One ustawiają sobie kombinację shift+c jako swój hotkey i wówczas ten znak ma prawo nie działać.

witam

A to bezprzewodowa klawiatura ?

bo jeśli tak to polecam wgrać sterowniki :slight_smile:

pozdrawiam

Dziecko drogie :mrgreen: a jakie sterowniki karty graficznej dziecko wgrało ? Pewnie najnowsze ze strony producenta? I pewnie dziecko ma kartę graficzną firmy ATI inaczej którąś wersję Radeona. Proponuje poszukać sterowników polskich lub po próbie wciśnięcia c pogrzebać w ustawieniach karty graficznej chodzi konkretnie o przestawienie skrótów klawiszowych w karce graficznej. A odnośnie klawiatury ekranowej ona też nie będzie działać prawidłowo ponieważ jest sterowana z klawiatury ręcznej a poza tym korzysta z tych samych bibliotek .

No właśnie Ati Catalyst. Ale mam to od zawsze i kiedyś te “c” działało, a teraz nie działa. Można to jakoś naprawiC - zmieniC ten hotkey czy co? Klawiatura jest z kabelkiem. Nie znam się na kompach ale żeby zaraz dziecko? hehehe pozdrawiam expertów! :biggrin: :jezor:

Co do literki ć, miałem ten sam problem (rozwiązanie jest opisane na forum). Trzeba wywalić dodatek Catalyst Control Center i zainstalować sterowniki bez dodatku. Jeśli chodzi o przestawione literki, to wydaje mi się,że wystarczy nacisnąć ctrl+shift i powinno pomóc.

Pozdrawiam

happyhuman ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeżeli to dzieje się przy jakimś Radeonie, pokazuje sie Catalyst Control Panel jak wciśniesz alt+c Więc naciśnij i jak się pojawi panel w zakładce

Klawisze dostępu po prostu wyłącz klawisze dostępu i problem zniknie.