Niepełnoletni brat zarejestrował się na allegro. Co zrobić?


(fastman92) #1

Witam! :frowning:

Mój głupi 9-letni brat zarejestrował się na allegro. Co teraz zrobić? Dodam, podał on prawdopodobnie ten brat miejsce zamieszkania gdzie mój ojciec, który ma konto na allegro. Czy on nie straci konta? A może będzie ban na ip lub miejsce zamieszkania? Jeśli o może chodzi skasowanie jeszcze konta, to dało by się wycisnąć z niego dane dostępowe do konta w allegro i konta e-mail. :smiley:


(Czarna Owca Qwerty) #2

Zadzwon po policje, a najlepiej po AT i niech zrobią bratu wjazd na chate :wink:

A na poważnie to jeśli chodzi o kilka konto na jeden adres to można tak, tylko, żeby nie podbijać aukcji użytkowników z tego samego ip/adresu zamieszkania. Inną sprawą jest wiek. Zgłosić go po prostu do obsługi allegro i tyle


(Marlena Gorska) #3

nie po prostu dgy przyjdzie list niech twój Tata (Ojciec jak kto woli) niech nie wpisuje kodu aktywacyjnego to nic się nie stanie a jeżeli wpisze to dostanie bana na ip wewnętrzne na cały komputer dożywotnio i nie będzie mógł sprzedawać rzeczy jedynie kupować


(fastman92) #4

Aha. To moi rodzice dziś tam zadzwonią. A mam pytanie. Czy gdyby on brat zalogował się na allegro to jest tam opcja do usunięcia konta?


(VPN) #5

Do Allegro się nie dzwoni, tylko pisze e-maile. Poprzez formularz kontaktowy można poprosić o usunięcie konta:

http://www.allegro.pl/help_item.php?item=35


(fastman92) #6

VPN , W takim razie z robie to w tym linku, aby skasować konto. Głupi brat zarejestrował się dopiero wczoraj. Tylko wyciągne jak przyjdzie od niego login i hasło.


(Maciejboss) #7

No zarejestrować sie mógł ale pewnie dojdą to tego czy jest pełnoletni na dom można rejestrować ile jest mieszkańców no bo u mnie cala rodzina ma swoje konta i nic ale nie można handlować pomiędzy niimi tzn podbijać aukcji bo to już jest wykrywane automatycznie


(Krzys299) #8

To co że zarejestrował nowe konto. Po prostu niech go nie używa i wszystko będzie ok. A można napisać prośbę o usunięcie lub zamrożenie.

Z jednego IP może być kilka kont.


(fastman92) #9

Już po problemie! Okazało się, że brat po zarejestrowaniu dostał na konto e-mail, aby kliknąć w linka potwierdzającego założenie konta. Ale jednak go jeszcze nie kliknął, więc konto nie potwierdzone usunie się w ciągu 72 h.