Niepłynne ruchy myszką przez klawiaturę

Witam. Mam duży problem, bo przez to o grze w CS’a można zapomnieć. Mianowicie, kiedy używam myszki i klawiatury na raz to wtedy mysz nie robi płynnych przejść

( źle odzwierciedla ruchy) lub gdy poruszam nią wolno, to po prostu tak jakby chciała uciec w drugą stronę. Wszystko działa gdy używam tylko samej myszki.

Nie wiem co może być przyczyną, sterowniki zainstalowane, w Windowsie wszystko działa. :x

Mysz to Razer Salmosa, a klawiatura to jakaś ibox.

Salmosa podpięta pod USB, klawiatura też (pod zwykłe wejście jest to samo)

Stery od myszki zainstalowane (Wiem, że Razer robi do dupy przynajmniej u mnie na DB3G sa bluescreeny od tego czasem).

Jak podpinasz inną myche/klawiature to samo?

Zaraz zobaczę moją wiekową klawiaturę.

A może to akceleracja wsteczna? Ściągnąłęm mousefix i na oko trochę pomogło (bo teraz spowalnia płynnie), a wcześniej kursor drgał.

Edit.

■■■■■■■, to samo na starej klawiaturze i co teraz? :confused:

Btw. ona pracuje na biurku, bez podkładki.

No to tak:

  • Spróbuj podpiąć jakąś starą myszkę i zobacz.

  • pod myszkę podstaw białą kartkę papieru i sprawdź jak będzie (na białym myszka działa najlepiej).

Jak to nie pomoże to obawiam się, że mycha idzie na gwarancji :frowning:

BTW: Usuń sterowniki od tego Razera i sprawdź bez sterów (tak jak mówiłem, różne się z nimi dzieją cyrki).

Stara myszka działała dobrze.

Zrobię tak jak mówisz, odinstaluję sterowniki Razer’a, jak to nie pomoże to kupię kontroler USB.

Bo wydaje mi się, że Salmosa, przeciąża porty i do tego pracuje w 1.1, a rekomendowane jest 2.0.

Możliwe, że jest tak jak mówisz. USB 1.1 ma bodajże mniejszą przepustowść danych.

Tak, bo ma. 1.1 jest teraz jako "FULL’, a 2.0 jako “High” (status połączenia)

Kupię kontrolery to się wyjaśni.

Hej mam podobny problem jak kolega. Z tym że u mnie położenie na białej kartce pomogło no ale tak tego nie zostawie lcize nia pomoc

Załóż własny temat, po 7 latach autor tego wątku juz dawno o nim zapomniał.