Niepokojąco działający system. POmóżcie mi!

Od jakiegoś czasu praca mojego komputera trochę mnie nie pokoji. Mam windows XP i dzieją się dziwne rzeczy. Np. Układając Pasjansa albo nawet nie pracując przy komputerze przy wzkaźniku myszki pojawia się klepsydra.Pojawia się i znika bardzo nieregularnie. Oprócz tego gdy chciałem przewrócić system pojawia się maj 2049 dopiero jak cofne kalendarz wyświetla się maj 2004. Inny problem.Gdy wchdze w Neostradę pojawia się komunikat o błędzie z aplikacją Wandoo.exe i się nie włącza. Wchodze w net przez przeglądarkę i tam dopiero się łączy. Oprócz tego pojawai się czasrm komunikat o błędzie P2P czy coś takiego. TO wszystko. Proszę o pomoc!

Złapałeś wirusa! Przeskanuj kompa anti wirem powinno pomuc!! :slight_smile:

Miałem kiedyś tą aplikacje od TP(wandoo). To takie coś co bardzo muli kompa jak nic się nie robi, polecam to odinstalować i zainstalować coś innego tego typu

Te klepsyderki to może być także objaw pracy aplikacji w tle lub choćby agenta Przywracania systemu.

Zmiana daty na bank swiadczy o obecnosci i dzialalnosci wirusa na kompie.

przeskanuj np. tym… http://bezpieczenstwo.onet.pl/skaner.html

Polecam! !!

Przenoszę:

:arrow: Problemy

Może za dużo programów masz uruchomionych podczas autostartu i zżera pamięć co powoduje taki oto nieprzyjemny efekt.