Niepoprawne działanie menu Firefoxa

Witam,

Od pewnego czasu mam dziwny problem z menu Firefoxa, a konkretne z przyciskiem “Zakładki” - otóż, najczęściej zaraz po załączeniu przeglądarki, naciśnięcie przycisku “Zakładki” nie rozwija listy zakładek, tylko powoduje wyświetlenie okienka “Dodano zakładkę do strony” lub okienka “Edytuj tę zakładkę”, jeśli zakładka już istnieje. Dopiero zamknięcie okienka i ponowne kliknięcie przycisku “Zakładki” rozwija listę.

Zauważyłem, że problem prawdopodobnie zaczął występować od wersji Firefoxa 3.0.4 i powtarza się do wersji obecnej (3.0.6). Na początku myślałem, że problem występuje tylko na Viście, bo w pracy korzystam z XP i nie mam takich problemów, ale znalazłem na forum UBUNTU wątek, w którym użytkownik opisuje identyczny problem:

http://forum.ubuntu.pl/showthread.php?t=88921

…wnioskuję więc, że problem dotyczy samej przeglądarki. Próbowałem jednak instalacji od nowa po uprzedniej deinstalacji i czyszczeniu pozostałości po przeglądarce. Pluginy też raczej nie mają na to wpływu, bo problem występuje również na “gołej” przeglądarce, czyli bez żadnych wtyczek.

Czy podobny problem ma więcej osób i czy ktoś znalazł rozwiązanie? Z góry dzięki za odzew.