Niepoprawne działanie niektórych linków w edytorze poczty MS Word

Witam. Sprawa dotyczy pisania wiadomości e-mail poprzez edytor poczty MS Word. Dokładnie chodzi o opcję dodawania tam odsyłaczy do linków stron w Internecie.

Otóż samo wstawianie hiperłącz do stron działa poprawnie, a jedynie tylko otwieranie niektórych z nich działa z nieznanych mi przyczyn niepoprawnie.

Po wejściu w adresy niektórych z nich wyświetlane są błędy np.: “wybrany wątek nie istnieje”, lub też przekierowuje do innych, zwykle głównych stron tego samego adresu, zamiast do potrzebnej konkretnej strony lub podstrony. 

Z kolei klikanie w odnośniki do innych łącz internetowych działa zupełnie poprawnie i odsyła do oczekiwanych stron.

 

MS Worda nie znam zbyt dokładnie, myślę że może chodzić o wybór i zmianę jakichś opcji, być może chodzi o nagłówki ?

Wiem, że standardowo większość potrzebnych opcji jest już tam włączonych.

Przyczynę w błędach w adresach poszczególnych linków raczej wykluczam, sprawdzałem to na innych źródłach i tam działa poprawnie.

 

Może ktoś z was zna ten problem i wie jak można temu zaradzić, o co bardzo proszę ? =P~

Może podaj jakiś przykładowy link, który nie działa. Zobaczę czy u mnie rónież czy tylko u Ciebie nie chce podziałać.

Dobra, ale mogę to zrobić to tylko via PM, OK ?  :wink:

 

Chodziło mi raczej o zasadę, pdp coś trzeba zmienić w Word-zie, jakieś opcje, ale może i jest coś nie tak z samą stronką ?

 

Mam nadzieję, że to coś da bo takich “fatalnych” i różnych linków może być więcej i różne mogą być to przyczyny.  :-s