Niepoprawne działanie wtyczki Foxit Reader w Firefoksie

Witam, mam pewien problem z działaniem Foxit Readera w Firefoksie, mianowicie dopóki nie nadszedł większy update (wersja 7 bodajże) wszystko było w porządku tzn. pdfy normalnie otwierały się w Firefoksie bez konieczności ściągania ich na dysk. Niestety teraz gdy wypełni się pasek ładowania Foxita w przeglądarce mam pustą stronę. Bardzo proszę o pomoc jak sobie z tym poradzić, gdyż ściąganie plików za każdym razem na dysk jest dość uciążliwe.

 

Pozdrawiam

Sprawdź ustawienia: Opcje -> Aplikacje -> PDF

https://support.mozilla.org/pl/kb/okno-opcji-panel-aplikacje

Witam.

Mam podobnie, nie tylko na fireox. Restart przedlądarki zazwyczej pomaga, chociaż zazwyczaj i tak szybciej wychodzi ściągnięcie, niż wyświetlenie w oknie przeglądarki.

Ja właśnie korzystam z Firefox 24 ESR i Foxit Reader 7.

Właśnie w ustawieniach Firefoxa jest wszystko w porządku, PDF tak jakby się ładuje, bo w okienku Firefoxa mam ładujący się do 100% pasek Foxita i gdy dojdzie do 100% pojawia się pusta strona zamiast PDFa :frowning:

luki1992

Proszę zapoznać się z tematem i poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Otwórz ręcznie przeglądarkę plików Foxit Reader.