Niepoprawne odtwarzanie filmu w formacie DVD

Ostatnio pojawił mi się pewien problem na drugim komputerze. Owy problem dotyczy odtwarzania filmu w formacie DVD. Nie wiem co jest, ale gdy chcę odpalić jakikolwiek film w tym formacie to dźwięk charczy i obraz jest lekko opóźniony. Inne formaty typu avi, wmv, itp. odtwarza bez problemu. Na początku podejrzewałem, że coś może być z napędem DVD, ale wykluczyłem to. Potem przeinstalowałem kodeki, dźwięk, sam odtwarzacz (PowerDVD), zmiana przyśpieszenia dźwiękowego (dxdiag), wyłączenie podejrzanych aplikacji i dalej to samo.

Jeśli zajdzie potrzeba dam logi. Chyba, że ktoś ma rozwiązanie problemu.

luten , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zasadami zakładania tematów na forum. viewtopic.php?f=5&t=394978

Poprawiłem. Dodatkowo dodam, że nie ważne jakim odtwarzaczem otworzę film dvd owy problem wciąż występuje.

Wydaje mi się że problem jest w kodekach,jakich używasz,na viście/xp dobrze sprawuje się paczka vista codec package + np real alternative czyli Media Player Classic.

To znaczy na drugim komputerze mam tylko Windows XP. Na swojej Viscie mam zainstalowaną paczkę K-Little Codec Pack i nie ma żadnych problemów. Na XP (drugi komputer, nie mój) zaś mam zainstalowany XP Codec Pack, ale usunąłem go i zainstalowałem K-Little, jednak problem wciąż pojawiał się.

spróbuj tej kombinacji co ci podałem