Niepoprawne usuniecie gry, ponowne zainstalowanie problem

Witam jakies 2 miesiace temu mialem pozyczona od kuzyna gre Speedway liga wraz z patchem. W tym czasie usunolem ja ale nie przed dodaj usun programy tylko przenioslem folder z nia do smietnika. Dzis gdy chcialem ja zainstalowac od nowa mialem problem poniewaz wyskakiwalo okienko ze gra jest juz zainstalowana. Mam windows Vista jezeli jakis program istnieje zeby usunac stare pliki albo jak to zrobic prosze o pomoc.

Spróbuj z dodaj/usuń programy odinstalować ją. Jeśli deinstalacja pójdzie bezproblemowo to będziesz mógł zainstalować grę na nowo.

Spectator czy musisz juz takie bezsensowne posty pisac?

Jesli sie uda usunac gre przez dodaj usun programy to nie ma problemu.

Ew. w rejestrze szukaj wpisow poprzez wbudowana szukaje o nazwie producenta/tworcy gry ew. po nazwie gry i wszyskie kasuj.

w xp mimo iz masz zainstalowana gre mozesz rowniez poprzez dodaj usun programy wybrac opcje zainstaluj program z lokalizacji/nowy program czy cos takiego, w ktorym wybierasz plik setup z plyty i gra sie bez problemu zainstaluje.

ps. przepraszam za brak polskich znakow lecz uzywam w tej chwili systemu liveCD

użyj CCleaner powinien wszystkie pozostałości po tym usunąć z rejestru

Porchekarera , co w mojej poradzie jest bezsensownego? Właściwie w moim poście.

Usunął pliki gry z program files więc samego deinstalatora nie usunął, bo ten znajduje się zupełnie gdzie indziej więc teoretycznie deinstalacja powinna przejść bez problemów.

sebcio , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Na gore