Niepoprawne wyświetlanie strony w IE

Zbuduj “stronę” jeszcze raz, ale w oparciu o divy, a nie na tabelkach i zrezygnuj z center do centrowania, a do menu używaj listy.

Jeżeli podajesz kod strony to pomyśl o tym, że nikt nie ma dostępu do twoich obrazków i lepiej wrzucić całość na jakiś serwer…

łatwo mówić, trudniej zrobić tym bardziej, że nie potrafię budować strony na divach.

a co mają do tego obrazki???

Już nieaktualne. Pomoc znalazłem na innym forum.

mi też to się wydawało trudne, ale pierwszą większą stronę zrobiłem w godzinę :slight_smile:

przeczytaj:

to i korzystaj z tego

Jeśli strona ma działać w każdej przeglądarce to tylko DIV ale to i tak nie wystarcza, różnie bywa także z stylami css

[quote name=>KOWAL]Jeśli strona ma działać w każdej przeglądarce to tylko DIV ale to i tak nie wystarcza, różnie bywa także z stylami css

Mamy XXI i chyba każdy powienien wiedzieć, że:

Poza tym dla IE można napisać oddzielny plik css i skrypt w js lub php, który rozpozna przeglądarkę użytkownika.

W praktyce teoria z praktyką zgadza się tylko w teorii. Póki IE 6 w końcu nie zginie ( Polska 18% …), czasami lepiej jest użyć tabelki niż walczyć z tym zabytkiem. A ta lista którą przedstawiłeś niezbyt pokrywa się z rzeczywistością :stuck_out_tongue: Jest tylko jeden powód, żeby nie używać tabelek do tworzenia layoutu - to semantyczne nadużycie.