Niepoprawnie wyświetlająca się strona Kontakty Google

Witam,

Od paru dni zauważyłem że strona Kontakty Google wyświetla się niepoprawnie pod względem ułożenia, układu. Wygląda to tak jak na screenie

Jak można zauważyć to Menu z lewej strony jest prawie że na środku strony, poprawny układ strony jest wówczas jak kliknę trzy poziome paski (Menu Główne) koło niebieskiego logo Kontakty, wówczas wszystko wraca do normy, ale też nie do końca, brak jest opcji + Utwórz Kontakt.

Inne strony Google wyświetlają się poprawnie. Czy u Was też tak się wyświetla strona Kontakty Google?. Może ktoś z Was sprawdzić u siebie?.

Co może być powodem tego że strona Kontakty Google rozjeżdża się?. Dodam że mam aktualną wersję Google Chrome - 99.0.4844.51 (Oficjalna wersja) (32-bitowa).

Na Firefox 98 (x64) z uBo jest normalnie.

Podobnie z Edge 99 (x64).


Zacząłbym od sprawdzenia czy zoom 80-90% poprawi sytuację (1280px szerokości to trochę mało, mimo że Google raczej nie skopał RWD szablonu).

Potem dezaktywować dodatki jakie ingerują w contacts.google.com

Następnie na świeżym profilu zalogować się - ikona obok paska adresu, „+ dodaj”, „kontynuacja bez konta Google”.

Jakby on był zbugowany to pobrałbym wersję portable:

https://portableapps.com/apps/internet/google_chrome_portable

Jak tam też lipa, to być może problem z internetem (magicznie gubi się część kodu CSS/JS).

@krystian3w dzięki za odpowiedź i sprawdzenie u siebie na przeglądarkach wyświetlanie strony Kontakty Google.

Zmniejszyłem stronę na 90% i wszystko wyświetlane jest prawidłowo, nie ma problemu że jest strona rozjechana czy też menu nakłada się na kontakty. Dzięki za pomoc.

A czy czasami ten problem nie będzie miał coś wspólnego z rozdzielczością monitora?. Może nie mam nowego LCD ale zawsze odkąd pamiętam to Kontakty Google wyświetlały się prawidłowo.

Jak naprawiło się już na oddaleniu to być może po części wina zbyt małego monitora lub ustswienia na nim powiększania interfejsu Windows (np. DPI 120 = zoom 125%).

Niestety moje konto Google nie ma ze 140 kontaktów i tyle grup by się w tym połapać (ale czemu element wyskakuje zamiast generować przewijanie po prawej stronie okna).

@krystian3w troszkę nie co się pospieszyłem z radością. Owszem jak wejdę na stronę Kontakty Google i zmienię na 90% jest wszystko OK, ale jak z kolejny opuszczę stronę i wejdę za jakiś czas ponownie na Kontakty Google to mimo ustawienia na 90% wszystko wygląda jak na screenie w pierwszym poście.

Co więcej jak zmienię ponownie na 100% wraca wszystko do normy, strona Kontakty Google wyświetla się prawidłowo. I tak w kółko… wejdę za jakiś czas na stronę Kontakty Google gdzie jest 100% muszę zmienić na 90%.

Właśnie i od czego to zależy… czyżby od ilości kontaktów, grup?.