Niepotrzebne klawisze na klawiaturze

Mój problem polega na tym, że na mojej klawiaturze są dwa przyciski które mocno mnie wkurzają i chciałbym je jakoś “wyłączyć” (jesli to mozliwe???).

To ciąg klawiszy: Ctrl - klawisz ze znaczkiem Windowsa - alt - spacja - alt - klawisz ze znaczkiem Windowsa - Ctrl

Często gdy szybko pisze coś na klawiaturze, nie chcąco wciskam wspomniane klawisze (te co pogrubiłem)- włącza mi sie {bodajże pasek “Start”} (a zupełnie ich nie używam). Wkurza mnie to, bo muszę potem wyłączać tą funkcje i mam przestuj w rozmowie gg… itd! Poprostu jak zrobić- aby one (te klawisze) nie były aktywne?

PS. Na poczatku miałem je fizycznie usunąć (lub podkleić super glue :lol: ) aby sie nie właczały- ale może wy znacie inny sposób…

Prosze o rady…

Kup klawiaturę bez tych znaczków :stuck_out_tongue:

Nie jesteś w stanie ich wyłaczyć; mozesz jedynie je popodmieniać programowo, a jeżeli tak bardzo Ci "przeszkadzają w pisaniu"to pozostaje Ci to “fizyczne rozwiązanie” :o

Popracuj nad techniką pisania, jak to mówią “złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy” :stuck_out_tongue:

No nie byłbyś wyjatkiem , gdyż w pewnym banku bodajże na 3 stanowiska + kasa zauważyłem że klawisze ze znacznikiem windows poprostu są zdemontowane pozostawijąc po sobie dziurę.

Weź je młotkiem skoro Ci przeszkadzają. Mówię jak najbardziej serio. :wink:

Mnie tez one niemłosiernie wkurzają i chyba zastosuję technikę “fizyczną” :lol:

wyjmij je z klawy i niebedzie problemu :wink:

wyjmij tylko gumkę taką pod klawiszem

A spacja Tobie nie jest potrzeba? :stuck_out_tongue: To jak robisz przerwy? :slight_smile:

:roll:

Ktos tutaj źle zrozumiał tekst :mrgreen: .Wracając do tematu, to klawa była na tyle mądrze skonstruowana, że bez trudu (po podważniu) wyszły owe klawisze :slight_smile: . Mimo wszysto dzieki za rady :stuck_out_tongue: .

Klawisze “ze znaczkiem windowsa” są czasami potrzebne i można z ich wykorzystaniem usprawnić sobie prace z kompem więc nie przesadzałbym z traktowaniem ich w tak drastyczny sposób :wink:

Jeżeli się zna te skróty pomoga to czasem zaoszczędziś tak cenny czas.

Ja bym radził nauczyć się pisać tak by nie trafiać w te klawisze. Mi na początku też one przeszkadzały. Podobnie było z “klasiszem do wyłącznia kompa” pod Delete’m :stuck_out_tongue: Miło było gdy podczas pisania jakiejś pracy zamiast del nacisnąłem Power :smiley:

:roll: Jak pisałem moja klawiatura jest tak skonstruowana- że zajmuje mi to dosłownie kilka sekund i juz przyciski są na miejscu tak jak były! Co do nauczenia sie pisania na klawie- to umiem bardzo dobrze i szybko pisać! Stąd gdy rozmowa na gg była bardzo gorąca- z frustracji czasami mi sie nie chcącą łapa zaplątała obok altu :lol: ! Dwa razy nawet tym sposobem wyłaczyło mi kompa :evil: : Win --> zamkjnij ----> … no i wyłączyłem… :o w przyspieszonym trybie kompa :lol: :stuck_out_tongue:

Hehehe nie wiedziałem że mam sąsiada Mc`Gywera :PPP

no to jesli “zaplatała Ci sie łapa” to chyba jednak nie umiesz szybko i dokladnie pisac ;] naprawde musiała Ci sie niezle zaplatac bo od spacji klawisze te oddalone sa o jakies 2cm, no a nie trafic w alt ktory jest obok no to naprawde trzeba sie niezle zaplatac :mrgreen:

ps. ja bym je poprostu wyjał, ew. popracował nad technika pisania :stuck_out_tongue:

Bartek widze mamy podobne klawiatury :smiley: z funkcja POWER :mrgreen:

Użyłem czasu przeszłego :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Już sobie z tym problemem poradziłem :lol: :mrgreen:

Edit: A tak dokładniej to pomogłem się zepsuć tej klawiaturze. To była taka tandetna, którą razem z kompem dostałem więc nie było mi jej żal :smiley: http://www.arest.pl/zdjecia/klawiatury/ … 07_big.jpg

Teraz już nie mam takich problemów :mrgreen:

http://image.age.pl/gfx/images/KLAW/ZDJ … 5f3132.jpg

teraz funkcja power jest wystarczająco daleko :smiley:

wybacz szybko czytalem i przeoczylem…

ale jakie bajery po lewej stronie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No niestety źle mnie zrozumiałeś :mrgreen: . Na mojej klawie Win jest obok Alt-u! Ponieważ używam literek z języczkami (więc używam Alt), to czasem tak się działo…! {konwersacje z laską :lol: }

no jest spacja alty i dopiero WIN :stuck_out_tongue: wiec dobrze zrozumiałem ;] a co do ogonków to wedle maniery jak kto woli :wink: ja np. piszac z kims na gg czy na forum zadko uzywam ogonkow i kropeczek ;]