Niepotrzebne marginesy przy wydruku z AutoCAD'a

Witam. Drukuję zaznaczony obszar w AutoCadzie 2004 przez opcję - plik- drukuj - (rozmiar kartki A4 lub bez obramowania A4) - obszar wydruku - okno. Na wydruku powinienem otrzymać ramkę linią pogrubioną oddaloną o 5mm od każdej z krawędzi. Na drukarce HP DJ 3820, wydruk wygląda tak, że od dolnej i lewej krawędzi jest tak jak chcę - czyli ramka oddalona po 5 mm; a od górnej 2cm, od prawej aż 3cm. Wygląda to tak, jakby wrzucał jakiś margines. Na innym HP DJ (nie pamiętam numeru), oprócz tych marginesów po prawej i u góry, zjada mi ramkę. A ustawienia są takie same - drukuję format A4 lub bez obramowania A4, no i za każdym razem wydruk nie jest taki, jak bym chciał, czyli ramka oddalona od każdej z krawędzi o 5 mm. Jakich ustawień mogę próbować? , grzebać w CAD’zie czy w ustawieniach drukarki?

Każda drukarka narzuca jeszcze swoje marginesy.

Dobra, jak je wyeliminować?

Ja miałem kilka drukarek i zawsze przy instalacji nowej robię sobie ploter w AutoCADzie. Trzeba użyć menager ploterów/dodaj ploter, uruchomi się kreator ploterów i dalej już będzie jasne.

Po takim skonfigurowaniu drukarki korzysta się poprawnie z zakładki Arkusz i rzutni, a nie z modelu przez okno.