Niepotrzebne (?) pliki na C: np. hpfr3500.log

Na dysku C: pojawiło mi się kilka plików. Chciałabym się dowiedzieć czy mogę je spokojnie usunąć, może ktoś wie skąd one się wzięły. Są to: hpfr3500.log, FRONPG.LOG, .rnd, csb.log, s42o, settingsc.ini.

Zauważyłam, że w pliku hpfr3500.log znajdują się zakodowane informacje o tym, co drukowałam. FRONPG.LOG pewnie jest od programu FrontPage. Myślę, że można to wyrzucić, ale chciałabym się upewnić.

Pozostałych plików nie kojarzę, nie wiem od czego są i czy można je wyrzucić.

Żeby nie stwarzać nowego topic’u dołączę się i ja! Mój problem polega na tym samym co u koleżanki nika22. Tyle że pliki o nazwie 48.tmp; debug; log; dwa ostatnie czytane są jako dokument tekstowy (notatnik). Czy mogę je bez problemu usunąć?

Można usunąć, z tym że możliwe że znów powstaną,jak np ten hpfr3500.log.

Wcześniej można zrobić ich kopie i gdyby coś zawsze można plik przywrócić.

A tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć z jakiego powodu te pliki się tworzą?

System,programy zapisują różne informacje o systemie i wykonywanych czynnościach przez użytkownika (logi).

Wczoraj usunęłam te pliki i jak narazie wszystko jest ok, więc można je usuwać, hpfr3500.log utworzył się na nowo podczas drukowania kolejnego dokumentu.

Ale nadal jestem ciekawa skąd się wzięły te pliki: .rnd, csb.log, s42o, settingsc.ini. Może ktoś wie?

No to już wiadomo ,że jest on tworzony przed lub po drukowaniu.