Niepowodzenie instalacji sterownika NVIDIA

Otóż problem zaczął się gdy chciałem zaaktualizowac sterowniki NIVIDIA do najnowszej, czyli 332.21. W czasie instalacji pojawił się problem, który skończył się niepowodzeniem. W tym momencie rozdzielczość z 1920x1080 spadła do 800x600! Zobaczyłem że jakby usunęło mi sterowniki i chciałem zainstalować ze stronki NVIDIA jakiś który pasuje do mojego kompa. “Praca Programu Instalacyjnego NVIDIA Zakończyła Się Niepowodzeniem” i tak się dzieje cały czas gdy chcę zainstalować obojętnie jaki sterownik. :-x  Prosze o pomoc. :frowning: Dodam jeszcze że czytałem wiele takich typu problemów.

 

Windows 7 64-bit, GeForce 9800GT

 

Gw8Q1h1.png

Pobierz program http://www.guru3d.com/files_details/guru3d_driver_sweeper_%28no_installer%29.html -> uruchom system w trybie awaryjnym (F8 po ekranie BIOS) -> uruchom w nim pobrany program-> zaznacz sterowniki NVidia Display Driver -> scan -> usuń co znajdzie -> restart do normalnego i proba instalacji najnowszych sterowników.

 

Skanowanie i usuwanie śmieci może trochę potrwać. Usuwanie resztek musisz  wykonać w awaryjnym systemu.

Wielkie dzięki stary. :wink: Zainstalowałem jak narazie starszą wersję, 314.07. Jeśli pobiorę i zainstaluje 332.21, czyli tą najnowszą wersję nie będę miał znowu problemów?

Pobierz i spróbuj wykonać aktualizację, nie powinno być problemów, mogłeś od razu instalować najnowszą wersję.