Niepowodzenie konfigurowania aktualizcji systemu windows

Hej już z parę godzin temu ten komunikat pojawił podczas uruchomienia laptopa “Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows, wycofywanie zmian, nie wyłączaj komputera” nie wiem co robić ;/ pomocy

Czekaj…

U mnie ostatnio w pracy jak robiłem klientce laptopa, to wycofywanie zostawiłem na noc :mrgreen: 

  1. Nie przejmować się drobiazgami i zachować spokój. Po diabła ta panika?

  2. W chwili wolnej poczytać:

https://www.google.pl/search?q=Niepowodzenie+konfigurowania+aktualizacji+systemu+Windows%2C+wycofywanie+zmian&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&channel=rcs&gfe_rd=cr&ei=GHX_U5bWA4SI8QeKhoCADA

Tyle że u mnie nie da się wejść w tryb awaryjny a jeszcze tak dla twojej wiadomości wszystkie wątki z google przeczytałem…

W windows update masz informacje o błędach instalacji i przeważnie jest jakiś numerek, np ja ostatnio strasznie męczyłem się z KB2934018 error bo nie chciał mi się zainstalować Windows8.1-KB2919355-x64

Jeżeli to “świeży” system bez aktualizacji z zainstalowanym Nortonem, to na początek polecam pozbycie się tego antywira, a dopiero potem jakiekolwiek aktualizacje Windowsa. I mnóstwo cierpliwości - nawet jeśli pasek postępu pobierania/instalowania aktualizacji będzie stał w miejscu.