Niepowodzenie przy instalacji sterownika (SAMSUNG Electronics CO.)

Jako, ze Windows Update wciąż ma jakieś problemy (wyskakuje powiadomienie by wybrać sposób instalacji aktualizacji) to postanowiłem wyszukać aktualizacje i je zainstalowac. Znalazło dwie:

SAMSUNG Electronics Co., Ltd. - Other hardware - SAMSUNG Mobile MTP Device

SAMSUNG Electronics Co., Ltd. - Modem - 5/15/2017 12:00:00 AM - 2.12.5.0

Pierwszą zainstalowało, ale przy tej drugiej wystapił “nieznany błąd”:

Stan instalacji: Niepowodzenie
Szczegóły błędu: Kod 800704C8

O co chodzi? Mam Windows 7 SP1

PS: Gdy szukam aktualizacji z podłączonym telefonem to ją znajduje, gdy go odłącze to nie.
Ale za to przed chwilą instalowało mi urządzenie przy podłączeniu telefonu (a był podłączony chwile wcześniej)

Spróbuj zainstalować ręcznie:

www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=samsung modem 2.12.5.0 windows 7


Polecenie: SFC /SCANNOW

  1. Kliknij w przycisk menu. W polu wyszukiwania wpisz CMD
  2. Kliknij prawym przyciskiem na znalezionym CMD - wybierz uruchom jako administrator
  3. W oknie Wiersz Poleceń Windows wpisz komendę:
    [code]SFC /SCANNOW[/code]
  4. Czekaj aż zadanie się zakończy i przejdź do następnego.

Zmiana pliku CBS.log na CBS.txt

  1. Kliknij w przycisk menu. W polu wyszukiwania wklej komendę:
    [code]cmd /c copy %windir%\logs\cbs\cbs.log "%userprofile%\Desktop\cbs.txt"[/code]
  2. Kliknij enter.
  3. Na pulpicie utworzy się tobie plik CBS.txt, załącz go na forum przyciskiem dodaj lub na wklej.org

Czy ta aktualizacja jest wazna? Dlaczego moge ja instalowac tylko gdy mam podlaczony telefon?

To aktualizacja jakbyś po USB chciał z telefonu robić modem do internetu i mieć pewnie maksymalną przepustowość i możliwości połączenia (np. wi-direct z pc?) - więc jak nie używasz do tego celu telefonu to nie jest ważna i ostatecznie błąd możesz zignorować.

instalowac tylko gdy mam podlaczony telefon?

pewnie to jest nakładka na instalator samsunga i może sprawdza czy jest kompatybilna z telefonem.

Dobrze, dziekuje :slight_smile: W takim razie to zignoruje, nie potrzzebuje telefonu jako modem.