Niepowodzenie - Skanowanie antywirusowe nie powiodło się

Witam . Mam problem ktory, pokazal sie stosunkowo nie dawno. Pobieram jakis plik i przy koncu na pliku pokazuje sie tekst tak jak w temacie. Nie wiem o co chodzi, bo gdy odinstalowalem antywirusa, bylo tak samo. Problem jest gdy sciagam na stronach takich jak Google chrome, mozilla. Problemu tego nie ma jedynie na explorerze. Dzięki : ] .

Problem jest upierdliwy ale łatwo można go naprawić. W Firefoxie trzeba wyłączyć skanowanie plikow po pobraniu i wszystko będzie działać jak należy.

w pustym okienku Firefoksa wklepujesz about:config i tam znajdujesz browser.download.manager.scanWhenDone - przestawiasz na False i problem z bani.

System raczej nie ma zaufania do innych przeglądarek, niż internet explorer. Nie należy chyba ślepo wierzyć, że posługując się menadżerem pobierania w firefoksie, czy chromie, pobieramy czysty plik gry, czy jakiegoś programu, czy filmu. Mnie pobiera z innych przeglądarek i nie krzyczy ostrzeżenie, ale się zdarza i w ie9 także menadżer potrafi alarmować. Tu nie chodzi o blokowanie monitu, tylko o realne niebezpieczeństwo, oraz powód, dlaczego jest taki alert. Może to być jakaś durna aplikacja, lub jakieś zagrożenie i wszystko, co firefox, czy chrome, to będzie blokowane, chyba ze wyrazimy zgodę. Popatrzyłbym się też w ustawieniach zapory i tego, co ona blokuje. Zapora ma taką opcję, że można zapisać jej działalność do pliku uzupełnianego non stop. Tutaj się nie zgadnie. Przed przestawianiem firefoxa zrób usuwanie programem adwcleaner i daj dwa logi, OTL i Extras, wg zasad określonych w dziale bezpieczeństwo.

Nie powinno tak być, jak u Ciebie.