Niepowodzenie z pobieraniem plików

Witam, od kilku dni borykam się z problemem z pobieraniem plików. Otóż na każdej przeglądarce (Chrome,Mozilla,Opera) wyskakuje mi błąd: Niepowodzenie – Niewystarczające uprawnienia. Oraz, gdy chce zapisać w danym miejscu plik, który pobieram wyskakuje taki błąd.image

Te wszystkie problemy zaczęły się w momencie pobrania jakiegoś wideo, pierwszym objawem było wyłączanie się wyżej wymienionych przeglądarek, a wiec poszedł skan Avast,Malwarebytes oraz CCleaner, wyłączanie przeglądarek ucichło lecz pojawiły się błędy wymienione wyżej. Pomógłby ktoś rozwiązać problem? Walczę, walczę i przegrywam z tym czymś cały czasz :confused: .

Spróbuj zmienić lokalizację zapisu. W tym miejscu w FF

Najlepiej utwórz sobie najlepiej nowy folder.

Oczywiście jesteś zalogowany na koncie Administratora? Programy antywirusowe, które wymieniłeś, coś znalazły?

Co do tego to nie pomaga zmiana lokalizacji zapisu :confused:

No według komputera jestem zalogowany na administratorze, tak znalazły i od razu usunęły. Z początku myślałem że to AutoSandbox z Avasta no ale nie bo po odinstalowaniu avasta nadal bez zmian

W takim razie wrzuć logi. Raport obowiązkowy - Farbar Recovery Scan Tool

A ja przeniosę do odpowiedniego działu. Logi FRST daj w tym temacie.

@iJuliusz, pomożesz? :slightly_smiling_face:

Tak, w takim razie przedstawienie logów czeka Ciebie.

No ale teraz zaczyna się problem bo ja nie mogę pobrać tego programu bo jest błąd :confused: Jedyna opcja pobrania to Mega.nz ale tam pliku instalacyjnego nie znalazłem :/. ( Tak na mega da radę pobrać )

Tego się nie instaluje. Na dobrych programach znajdziedz ten program.

Lecz ja nie mogę pobrać FRST bo jest błąd:

FRST.exe Niepowodzenie – Niewystarczające uprawnienia

A czy pobieranie plików startuje chociaż? Czy już w momencie, gdy ma pobierać plik, masz tą informacje? A otwarcie pliku po pobraniu (bez zapisywania na dysk), sprawdzałaś?

Spróbuj najpierw to:
https://m.zapytaj.onet.pl/Category/007,028/2,21076771,Przy_pobieraniu_aplikacji_pojawia_sie_komunikat_quotnie_mozna_zapisac_z_powodu_niewystarczajacych_uprawnien_Zapisz_w_innym_miejscuquot_Jak_sobie_z_tym_poradzic_ktos_wie.html

Jeżeli pomoże, przejdź do logów FRST.

No bez urazy ale sprawdzałeś* .

Przy każdym z wymienionych zawsze to samo ;/

Wygląda to tak:

a zmiana dysku do zapisu nic nie daje

Poprosimy o te logi. Uruchom komputer w trybie awaryjnym i odpal. A pobierz po prostu na innym komputerze i z pendraiwa odtwórz.

Czy administrator z twoim imieniem użytkownika ma też pełne uprawnienia?

tak to wygląda:

Nie mam takiej możliwości.

No dobrze ale plik już masz to spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym i odpalić.