Nieprawidłowa licencja . Kod przyczyny = Missing DLL : [xinput1_3.dll] Error : 0xC1

(Evogame) #1

Mam oryginalną Fifę 14.. Po poprawnym zainstalowaniu bez problemów gry daje "Graj" w okienku gry wyskakuje mi 

"Nieprawidłowa licencja . Kod przyczyny = Missing DLL : [xinput1_3.dll] Error : 0xC1"

z Góry Dziękuję.

(lordjahu) #2

Widzę że nawet na forum Ea jest podobny problem - próbowałeś reinstalować grę / :smiley:

(drunkula) #3

Pobierz i odpal http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?xinput1_3.

Powinno samo dodać bibliotekę do rejestru. Ewentualnie przenieś ją do C:\Windows\System32

(Evogame) #4

Tak Reinstalowałem kilka razy nawet na różnych dyskach i dalej nic… przeszukałem cały internet na forum EA też… nic sensownego

ROZWIĄZANY… BARDZO DZIĘKUJĘ poprostu wcześniej sam wrzucałem ten plik do Sys32

!!

(Piesek64) #5

Nie dawaj ludziom linków do stron oszukujących. Narzędzia typu dll-fixer czy spyhunter nie są bezpieczne. Nawet jak nie chodzi o uszkodzenie systemu (choć z wirusami by wychodziło na to samo)

(drunkula) #6

Akurat z tej strony korzystam od 10+ lat i nigdy mnie niczym nie “poczęstowała”. 

Nigdzie nie pisałem o ściąganiu wspomnianych narzędzi, żadnych narzędzi z tej strony nie ściągam i nigdy nie ściągałem, jedynie dll w zipach. Ba! Nawet nie zauważyłem że tam jest coś oprócz poszukiwanej biblioteki.

Jak kolega klika w reklamę syfu zamiast link pobierania, albo paranoicznie boi się reklam, to już nie moja wina ;-) 

(Piesek64) #7

A czy narzędzie dll-fixer nie jest podejrzane? Przecież to taki miły wirus…