Nieprawidłowa licencja . Kod przyczyny = Missing DLL : [xinput1_3.dll] Error : 0xC1

Mam oryginalną Fifę 14… Po poprawnym zainstalowaniu bez problemów gry daje “Graj” w okienku gry wyskakuje mi 

“Nieprawidłowa licencja . Kod przyczyny = Missing DLL : [xinput1_3.dll] Error : 0xC1”

z Góry Dziękuję.

Widzę że nawet na forum Ea jest podobny problem - próbowałeś reinstalować grę / :smiley:

Pobierz i odpal http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?xinput1_3.

Powinno samo dodać bibliotekę do rejestru. Ewentualnie przenieś ją do C:\Windows\System32

Tak Reinstalowałem kilka razy nawet na różnych dyskach i dalej nic… przeszukałem cały internet na forum EA też… nic sensownego

ROZWIĄZANY… BARDZO DZIĘKUJĘ poprostu wcześniej sam wrzucałem ten plik do Sys32

!!

Nie dawaj ludziom linków do stron oszukujących. Narzędzia typu dll-fixer czy spyhunter nie są bezpieczne. Nawet jak nie chodzi o uszkodzenie systemu (choć z wirusami by wychodziło na to samo)

Akurat z tej strony korzystam od 10+ lat i nigdy mnie niczym nie “poczęstowała”. 

Nigdzie nie pisałem o ściąganiu wspomnianych narzędzi, żadnych narzędzi z tej strony nie ściągam i nigdy nie ściągałem, jedynie dll w zipach. Ba! Nawet nie zauważyłem że tam jest coś oprócz poszukiwanej biblioteki.

Jak kolega klika w reklamę syfu zamiast link pobierania, albo paranoicznie boi się reklam, to już nie moja wina ;-) 

A czy narzędzie dll-fixer nie jest podejrzane? Przecież to taki miły wirus…