Nieprawidłowe pingowanie adresu


(dj1sklero) #1

witam!

 

Robiąc ping adresu ea.com czy jego subdomen prowadzi mnie do adresu lokalnego 127.0.0.1 zamiast do adresu zewnętrznego strony powiedzcie co robić. System win 7, internet tp.sa


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(roobal) #3

Widocznie w pliku hosts masz zablokowany adres ea.com. W takim przypadku może to być albo spowodowane infekcją (choć nie wiem jaki to miałoby mieć cel), albo w przypadku uruchamiania crackowanych wersji gier/programów, aby uniknąć weryfikacji przez serwery sprawdzające autentyczność aplikacji.


(dj1sklero) #4

dokładnie tak jak pisałeś na komputerze był crack do gry, w życiu bym nie pomyślał że ktoś sobie zainstalował crack do simcity. Komputer oczywiście nie należy do mnie a przy okazji dowiedziałem się czegoś nowego dziękuję, temat do zamknięcia.