Nieprawidłowe pingowanie adresu

witam!

 

Robiąc ping adresu ea.com czy jego subdomen prowadzi mnie do adresu lokalnego 127.0.0.1 zamiast do adresu zewnętrznego strony powiedzcie co robić. System win 7, internet tp.sa

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Widocznie w pliku hosts masz zablokowany adres ea.com. W takim przypadku może to być albo spowodowane infekcją (choć nie wiem jaki to miałoby mieć cel), albo w przypadku uruchamiania crackowanych wersji gier/programów, aby uniknąć weryfikacji przez serwery sprawdzające autentyczność aplikacji.

dokładnie tak jak pisałeś na komputerze był crack do gry, w życiu bym nie pomyślał że ktoś sobie zainstalował crack do simcity. Komputer oczywiście nie należy do mnie a przy okazji dowiedziałem się czegoś nowego dziękuję, temat do zamknięcia.