Nieprawidłowe wyświetlanie ikonki word'a 2007

Witam,

Witam,

rozumiem, że klikając na tą białą karteczkę otwiera się normalnie dokument WORD w officie 2007? Jeżeli tak,  to spróbuj na chwilę zmienić program domyślny otwierający ten dokument, a potem ponownie wybrać WORD’a.

Ppm kliknij na ten dokument, później otwórz za pomocą, wybierz word’a i jako program domyslny ustaw.

 

 

Tak, dokument otwiera się w Office Word, natomiast oba sposoby nie działają. Dodam jeszcze że od samego początku ustawione mam żeby otwierało domyślnie za pomocą Microsoft Office Word. Próbowałam zmieniać domyślny na WordPada (bo taki jeszcze  w opcjach mam) i ponownie wracałam do Worda ale nic nie pomaga

kliknij Ppm na ten dokument, potem właściwości i tam bodajże zakladke dostosuj, tam powinna być możliwość zmiany ikony.

Masz w C/Windows, w ukrytym folderze INSTALLER pozycję instalatora worda 2007. Najeżdżaj kursorem na te cyfrowo literowe nazwy instalatorów msi, aż w okienku info wyświetli się instalator worda. No i będziesz w domu. Z prawego przycisku myszy wybierasz drugą od góry opcję napraw. Uruchomi się instalator itd, - powrócą prawidłowe ikony też.

 

Nie zauważyłem, żeby we właściwościach skrótu worda 2007, była aktywna opcja zmiany ikony.

 

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://support.microsoft.com/kb/822005&prev=/search?q%3Dfix%2Bit%2Bword%2B2007%26safe%3Doff W razie czego pobiera się i uruchamia ten fix it microsoftu. Możesz od tego zacząć.

 

Nie mogę znależć tego instalatora worda. W ogóle nie mam w C/Windows  folderu INSTALLER a mam zaznaczone żeby pokazywało mi ukrtye foldery.

Bogdan_G będę wdzięczna jakbyś napisał mi krok po kroku co zrobić, bo jestem w tym temacie całkowicie zielona

W opcjach folderów odznacz ukrywanie chronionych plików i folderów, odznacz ukrywanie rozszerzeń, i zaznacz pokazywanie ukrytych plików i folderów. Zastosuj i OK.

Znajdziesz folder INSTALLER i dalej według poprzedniego postu.

Powodzenia.

Zrobiłam wszystko wedle instrukcji, znalazłam folder, instalator worda, dałam napraw, ale ikonka nadal się nie zmieniła :frowning:

znikla29

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Kliknij w programy, microsoft office, narzędzia microsoft office i uruchom diagnostykę.

A ten office word 2007, to skąd? Masz płytę?

Po diagnostyce też nic, dalej nie pomogło. Płytki nie mam

Pobrałeś z neta? A klucz licencyjny, - to w jaki sposób office aktywowany?

Wordów 2007 jest kilka. Office w systemie ma swoje katalogi z ikonami.

Napisz jeszcze, jaką ikonę ma dokument wordpad. Utwóż taki, w wordpadzie wklikaj choćby jedno słowo i zapisz jako - czyli nazwa, a niżej rozszerzenie rtf.

hey a nie prościej będzie zrobić reinstalke

To dziwne… bo dokument wordpada wygląda właśnie tak jakbym chciała aby wyglądała ikonka WORDa

A w wordzie, opcje programu word/zapisywanie, to jak masz zapisz pliki w tym formacie? (*.docx)? Jesli nie, to tak wybierz z listy rozwijanej i na dole dasz OK, potem zrobisz “zapisz jako” ten dokument, ta sama nazwa i sprawdzisz, czy w formacie .docx jest ustawione poniżej w zapisz jako typ i klikasz zapisz. Potem wyiksujesz dokument i w dokumentach sprawdzasz, jaka ikona pliku.