Nieprawidłowo działająca wtyczka adobe flash player

WItam!

Wtyczka adobe flash player nie działa u mnie prawidłowo. Przy odtwarzaniu filmów online zwiększa zużycia procesora nawet ponad czterokrotnie w stosunku do odtwarzania filmów normalnie z komputera np za pomocą allplayer’a. Dlatego też gdy sięga mi zużycie do 95-100%, obraz się tnie. Szukałem na necie rozwiązań i zrobiłem następujące czynności:

  1. Zaktualizowałem do najnowszej wersji adobe flash playera.

  2. Spróbowałem odtwarzać na Adobe flash playerze 10.x.

  3. Wyczyściłem komputer programem ccleaner.

  4. Wyłączyłem wszystkie inne wtyczki w przeglądarce sprawdzając, czy kolidują ze sobą.

  5. Używam google chrome, ale sprawdziłem też na internet explorer.

  6. Ściągnąłem i zainstalowałem aktualizacje do windowsa.

Powyższe działania nie rozwiązały mojego problemu. Co mi jeszcze polecacie zrobić? Reinstalacja windowsa to ostateczność…

Spróbuj wyłączyć Akcelerację sprzętową

Kliknij prawym na filmik na YouTube, Ustawienia, pierwsza ikona z lewej (niebieski monitor) i odznacz Włącz przyśpieszenie sprzętowe

display_pl.gif

Dodane 15.07.2013 (Pn) 12:10

Jesli chodzi o Chroma

W pasku adresu wpisz chrome://plugins (po prawej stronie kliknij Szczegóły), wyłącz tą wersję flasha przy której jest napisane PPAPI

Dodane 15.07.2013 (Pn) 15:38

Wyłączyłem przyspieszenie sprzętowe, wyłączyłem wtyczkę typu PPAPI, właczyłem typu NPAPI i nadal zużycie procesora 80-100%.

Wróciłem do wtyczki typu PPAPI i sprawdziłem - zużycie procesora 50-80%. Póki nie ruszam myszką, bo wtedy to i nawet więcej. Chyba pomogło, teraz nie jestem wstanie tego sprawdzić dokładnie, zrobię to później. Dziękuję bardzo!

Dodane 11.08.2013 (N) 22:34

Odświeżam temat. Przy odtwarzaniu filmików w wysokiej jakości problem nadal występuje.

Mój laptop jest nakarmiony Intelem Core 2 Duo P8700 2,53 GHz także z filmami nie powinno być problemu. A bynajmniej wcześniej nie było…

Miałem prawie identycznie, pomogło zresetowanie komputera i wgraniu jeszcze raz calej od nowa

Zresetowanie komputera w sensie uruchomienie go ponownie? Czy może masz na myśli reinstalacje windowsa?