,,Nieprawidłowy dysk :H :/''

Siema. Mam problem jakiś z dyskami. Najpierw miałem odinstalować PES 2008 i nie udało się, bo wyskoczył jakiś błąd mnie więcej taki: ,error disk H’’. Potem miałem zainstalować FM 2005. Tez się nie udało, bo wyświetla się komunikat , nieprawidłowy dysk :H :confused:’’. Przy tej okazji okazało się, że mam tylko dysk C i D w folderze ,Mój komputer’’ i co istotne kiedyś tych dysków miałem cztery (oprócz C i D miałem jeszcze chyba F i G). Dodam, ze z jednostka centralna jest po staremu czyli tak jak wtedy, kiedy były wyświetlane 4 dyski. Chyba, ze coś tam odpadło albo np. się odkręciło … . Mój (ten) PC przechodził rożne konfiguracje, był kiedyś parę razy formatowany. Brat ściągnął program HD Tune (jakby co, to może się przydać) i tam jest coś o dyskach chyba. W każdym razie najważniejsze tutaj jest to, żebym mógł sobie zainstalować FM 2005 (Football Manager 2005 - oprogramowanie, plik instalacyjny, płyty: legalne czyli oryginalne, grę kupił mi tata latem 2005 roku albo 2006, oczywiście w formie PC CD-ROM, gra kosztowała z około chyba 50-70 zł) co teraz jest niemożliwe ze względu na komunikat , nieprawidłowy dysk :H :confused:’’. Kochani forumowicze, liczę na pomoc. Pomóżcie !!

Jakby co, przejrzałem parę wątków dotyczących problemow z nieprawidłowym dyskiem H, ale nie znalazłem takiego, który byłby tak zbliżony do mojego wątku, albo tak podobnego, który w oczywisty sposób podsunąłby mi rozwiązanie tego problemu. Dlatego postanowiłem napisać nowy watek.

Przedstaw tutaj obrazek z systemowego Zarządzania dyskami. Będzie łatwiej pomóc.

Proszę bardzo:

Widok okna ,Zarzadzanie dyskami’’ znajduje sie tutaj (w napedzie PC/DVD ROM w chwili robienia zdjecia nie bylo plyty z gra …):

http://img211.imageshack.us/img211/816/66131194.jpg

By the way, I can’t change my name user profile on the forum. You are know how change my name user profile ?? I am Paolon but I change the Paolon on Paolon1808. Help me :).

Co do twojego pytania to

Ze screena wynika że masz dysk 160GB (realnie 149 GB) i tyle masz łącznie na obydwu partycjach.

*********************

To znaczy, że 4 dyski kiedyś siejże ( zostały przemianowane na 2?? No dobra, bardzo możliwe, ze jako startowe miałem 160 GB. Dobra, no i co dalej ? :slight_smile:

_____________________________________

Paolon

Agaton

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=300&p=601

Dziękuję za link :). Jeżeli będę próbował jeszcze raz zainstalować FM 2005, to wtedy zapoznam się z tą stroną, którą podałeś. Jeżeli będą problemy nadal występować tego typu, który tutaj poruszyłem, to bardzo możliwe, że tutaj wrócę. A jeżeli nie to i tak bardzo możliwe, że … tutaj wrócę i napiszę wtedy o sukcesie 8).

Dodane 05.08.2013 (Pn) 15:24

Działa, instrukcja okazała się skuteczna :). Dzięki :).