Nieprawidłowy kod pin odblokowania ekranu

Posiadam Samsunga s4 mini i dzisiaj przytrafiła mi się bardzo ciekawa awaria.

Przyszłam do pracy nastawiłam sobie przypomnienie na telefonie,zablokowałam i odłożyłam na biurko.

Za parę minut dostalam smsa i chciałam go odczytać. Jakież było moje zdziwienie,bo nie mogłam odblokować ekranu za pomocą kodu pin. Otrzymywałam informację,że kod jest niepoprawny. Na 100% jestem pewna,że kod jest dobry. Używam go od około 6 miesięcy. Do tego data zmieniła mi się na 12 grudnia i godzina na 20:30.

Naczytałam się mnóstwo artykułów co z tym zrobić,ale nic nie pomaga. Wyciągałam baterię i kartę sim Próbowałam przez gmaila,ale mam w tel wyłączoną lokalizację i nie mogę nic zrobić,albo nie umiem,Mogę włączyć transfer danych. Wgrywałam przez sklep play z komputera program Screen UnLock/Lock,ale nie pomaga. Nie mogę też zrobić “hard reset”,bo po wciśnięciu 3 przycisków tel się uruchamia w trybie boot recovery,lecą jakieś białe napisy i potem pojawia się szary ekran bez żadnych napisów i tyle.

Telefon po podłączeniu do komputera jest wykrywany,ale folder jest pusty. Na ekranie blokady na pasku powiadomień u góry widzę ikonkę od usb,może powinnam zrzucić pasek na dół i kliknąć w debugowanie,ale przy blokadzie nie mogę nic zrobić.

Czytałam też, że jak wpiszę 30 razy błędny pin to tel zapyta mnie o przypominienie kodu przez podanie maila. Nic takiego nie miało miejsca.

 

Dzwonić do mnie można. Widze kto dzwoni i moge odebrać. Sms dochodzi,ale nie mogę odczytać.

Z tym wpisywaniem pinu w Samsungach to dziwnie jest. Telefon jakby wykrywał kiedy pin jest wprowadzony przypadkowo a kiedy specjalnie. Najpierw powinna się pojawić blokada na 30 sec a potem na dłużej i dopiero zapytanie o konto google

U mnie niestety nie było pytania o google.

Temat już i tak nie aktualny. Oddałam do serwisu i za 30zł wgrali mi nowe oprogramowanie.

A szkoda. Mogłaś wgrać na pc program nwm jak się nazywa Samsung recovery tool? I poprostu podłączyć telefon a software wgrałby się są i za darmo :slight_smile: serwis tylko w przypadku ucegleniu :slight_smile: pamiętaj